2703
2553
ماه اول خرما و سوره قدر
ماه دوم اناب و توحید
ماه سوم سیب و ایه الکرسی
ماه چهارم انجیر و سوره تین
ماه پنجم تخم مرغ و سوره حمد
ماه ششم انار و سوره انا فتحنا
ماه هفتم به و سوره یاسین
ماه هشتم کباب و سوره یاسین و اذا جاء
ماه نهم شیر و خرما و سوره هل اتاک و مومنون

سوره محمد بجه را خوش خلق میکند
سوره توحید بچه را موحد میکند
سوره یوسف و سوره یاسین

عدسی و خرما بچه را صبور میکند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من 40 روز اول بارداری روی 40 تا سیب هر سیب یک سوره بار سوره یوسف را خوندم و خوردم برای زیبایی کودکم....

یک دور هم کل قر آن را تا آخر بارداری ختم کردم..... و توی محیط کارم با صدای استناد پرهیزکار قر آن گوش می کردم....
خدا را شکر الان دختر سالم و خوبی دارم....
2714
عزیزم تمام این ها باید با اعتقاد کامل خونده بشن

خیلی ها بودن که نتیجه مثبت گرفتن......اونهایی که میگن با خوندن سوره ها تاثیری ندیدن.....شاید میخواسته ازین خیلی بدتر بشه که این طور شده

باید با خلوص قلب از خدا بخوای .......در ضمن بچه هامون به خودمون و خانواده مون میرن و نباید فکر کنیم که حضرت یوسف در بیاد.........
خدا جون بابت اینکه همیشه پیشم هستی شکر😍😍😍😏
منم از روزی که پریم تموم شد شروع کردم به ختم 20 ر وزه قرآن تا زمان شکل گرفتن نطفه همش در حال قرآن خوندن باشم.........و مطمئنم خدا به برکت قرآن به من 2 تا فرشته عنایت کرده.......شاید ما مشکلاتی داشتیم و بی خبر بودیم و خداوند به برکت قرآن اونارو از بین برده

هر بار هم که ختمم تموم میشه دوباره شروع میکنم..........اما این بار 30 روزه

- موقع خوابیدنم به تعداد بندهای انگشتهام یعنی 30 تا صلوات و لا اله الا الله میگم و آیت الکرسی میخونم با 3 بار سوره توحید

یکی از بچه های همین سایت خواب دیده بود که یکی اومده بهش گفته برای سلامتی نی نی 3 بار قل هو الله بخونه با 100 مرتبه یه ذکری رو بگه....اما اون ذکر رو یادش رفت

-موقع خوردن غذا آیت الکرسی میخونم و رو غذا فوت میکنم

- اگه کسی براتون غذا آورد یا نذری آورد اول به اندازه ای که تشخیص میدین براش خمس کنار بزارین تا از شبهه در بیاد.کلا غذای شبهه ناک نخورین
من یه لیست از ترتیل سوره های یوسف و انبیا و محمد (ص) و عصر و 4 قل استاد پرهیز گار رو تو کامپیوتر گذاشتم

موقع کار کردن گوش میدم....یا موقعی که عصر میخوام استراحت کنم با هدفون میذارم رو شکمم تا اونا بشنون

- سوره یوسف برای زیبایی

- انبیا برای صالح شدن

- محمد(ص) و عصر برای صبور شدن

- 3 بار قل هو الله برای سلامتی

- 4 قل هم که برای خوش خلقی فکر میکنم باشه
با خوندن این سوره ها میخوایم که بچه هامون خدایی و قرآنی بشن ..بعد چیزهای دیگه

خانوما دعا هم خیلی تو بارداری تاثیر داره .....دعای خودتون در حق فرزندانتون.....از خدا دقیق بخواین که چی دوست دارین بگید اگه صلاحه بهش بده

من از اول تا آخر عمرشون حتی برای لحظه از دنیا رفتنشون دعا میکنم
تو رو خدا ببخشید که خیلی حرف زدم........دوست داشتم چیزهایی که میدونم رو بگم

تو یه تاپیک بود که در مورد همین چیزها حرف میزدن و بعضی از مادرها میگفتن دوست دارن به دوران بارداری برگردن و فقط دعا و نیایش کنن..........این قدر که نتیجه دیده بودن
علاوه بر دعا که تغذیه روحیه باید به تغذیه جسمی هم بها بدیم.....مرمر چیزهای خوبی گفت

سیب و به و گلابی و خرما و........

زیاد نون خوردن بجه رو تیره میکنه...برعکس برنج سفید میکنه و ماست
نظرتون راجع به ریحانه بهشتی چیه؟...........به نظر من کتاب خوبیه اما خیلی خلاصه توضیح داده

در ضمن خیلی از چیزهارو نمیشه رعایت کرد مثلا اگه تو ماهی که میگه انار بخورین فصلش نباشه چی؟!!!!!!
2706