2733
2734
سلام

یکی از دوستای من که میخواد ازدواج کنه، دنبال یه مارک خوب برای خرید ست لوازم آرایشش می گرده؟ به نظر شما چه مارکی خوبه؟ همه لوازم ها رو از یه مارک بخره یا از مارک های مختلف با هم ست کنه؟ البته خودش ترجیح میده همشون یه مارک باشه. در مورد اینکه دقیقا چه لوازمی هم بگیره اگه راهنمایی کنید خیلی خوبه (مثلا ریمل و پن کیک و ... رو حتما بخره یا یه چیزایی رو که خیلی لازم نیست نخره). مرسی از همه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
از همگی ممنونم
مرمر جون. مرسی که اینقدر با حوصله جواب دادی. نشون میده که تجربتون خیلی زیاده. ولی من یه ذره گیج شدم آخه خیلی مارک های مختلف گفتی. جایی رو سراغ داری که اینا رو بشه خرید یا باید تک تک از جاهای مختلف خرید؟ اگه حتی الامکان بخواهیم از دو یا سه مارک بخریم کدوما به نظرت از همشون بهترن؟ راستی سوهان غیر فلزی جنسش چیه؟ بازم ممنون که اینقدر اطلاعات جالب دادی.
ریمل اورال تلسکوپی رو منم دارم واقعا عالیه
رژگونه فلور مار رو هم تایید میکنم
چشم پاک کن ایوروشه رو هم دارم خوبه
ژل شستشوی صورت من ایوروشه است
یک جمله زیبا از طرف خدا:
قبل از خواب دیگران را ببخش ،و من قبل از اینکه بیدار شوید (شما را بخشیده ام)
مرسی مرمر جون. مرسی مامان سیمین جون، ساحل جون، مامان مانی جون، الناز جون، نارسیس جون، سوگل جون. من همه اینارو یادداشت می کنم به دوستم میگم (یواشکی: حالا بعضیاشو برا خودمم می خرم). البته اون بیشتر می خواست همه یه جور و از یه مارک باشن. ولی خوب همونجور که گفتید هر مارکی یه چیزیش خوبه. راستی خودش می گفت تعریف رولون Revlon و ایوروشه و لورال رو شنیده بود. فلورمار و اتود و مکس فاکتور هم بهش گفته بودند بد نیست. بین اینا می خواست انتخاب کنه یا اینکه یه مارک بهتر رو پیدا کنه. حالا من اینا رو بهش می گم امیدوارم گیج نشه حالا تو این موقعیت قبل ازدواج! مرسی از همگی***