2733
2739
کدوم بیمارستانهای تهران میذارن که از توی اتاق عمل فیلم بگیری؟ و اینکه کجا میذارن که تو اتاق خصوصی همسرت پیشت بمونه شب؟
خدای خوبم بابت همه چی شکرررر....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من اونجا زایمان کردم و تجربه دارم هرکس مختاره بره هرجا که فکر می کنه خوبه
بعد از سزارین منو با اونهمه درد تو راهرو بیمارستان نگهداشتنو می گن اتاق نداریم بعد از 10 دقیقه یه اتاق 2 تخته با یه هم اتاقی دیوونه و بی کلاس بمن دادن که شوهرشو میاورد تو اتاقو منه بدبخت کلی موذب بودم دلیلشونم این بود که ما اتاق خصوصی می خواستیم خودتون نداشتین ما چیکار کنیم؟
رسیدگیشونم آشغال بود یعنی بیمارستان دولتی به مراتب بهتر از این بیمارستانه مثلا خصوصیه تازه خیلیای دیگه هم ناراحت بودن که اتاق خصوصی می خواستن ولی نداشتنو بهشون 5 تخته داده بودن من تو اونا خوشبخت بودم که 2 تخته داشتم
شوهر هم اتاقیم کل بیمارستانو با رشوه خریده بودو اتاق 2 تخته رو واسه خودش خصوصی کرده بود از 2 تا مبل تختخوابشو که تو اتاق بود هر دوشو برای مامانش برداشته بود بیچاره مامان من جای خوابیدنو نشستن نداشت کولرو تو اون گرمای خرداد با اجازه خودشون خاموش می کردن پوشکشو گم کرده بودو پرستارو صدا زدنو در گوشش الکی گفتم ما پوشکو برداشتیم پرستاره هم بدون اجازه اومد دست کرد تو کشوی شخصیه منو دنبال پوشک اون خانوم می گشت خلاصه افتضاحی بود که نمونه نداره بازم بگم؟
آدمی ساخته اندیشه خویش است فردا همان میشود که امروز اندیشیده است
موریس مترلینگ
2706