2726
عنوان

تاثیر اندازه لگن بر روی زایمان طبیعی

32560 بازدید | 47 پست
سلام مامانای عزیز.من هفته39 هستم و دیروز دکترم بعد از انجام معاینه داخلی بهم گفت اندازه لگنم متوسطه و معلوم نیست بتونم زایمان طبیعی خوبی داشته باشم و پیشنهاد سزارین به من داد.ولی من دلم میخواد طبیعی زایمان کنم.در ضمن هنوز دهانه رحمم باز نشده.لطفا اگه کسی تجربه ای داره به منم بگه.به نظرتون درسته با اندازه لگن متوسط زایمان طبیعی رو انتخاب کنم؟
منم خیلی علاقه داشتم طبیعی زایمان کنم. دکترم به من همین رو گفت. حرفش رو قبول کردم . خدا رو شکر از زایمان سزارینم راضی بودم. اگر شناخت کامل از دکترت داری که هیچ والا می تونی پیش یه دکتر دیگه هم بری که مطمئن بشی.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو کلاسهای آمادگی بارداری بیمارستان کلی نرمش و تمرین برای این مشکلات داده بودن ولی الان دیگه برا شما دیره
دکترت باید زودتر بهت میگفت که بری پیش ماما برای آمادگی زایمان
@2bare_man
مشکل همینجاست که من از دکترم خیلی مطمئنم و حرفشو قبول دارم. فقط نمیدونم با لگن متوسط میتونم طبیعی زایمان کنم یا آخرش ختم به سزارین میشه!در واقع نمیخوام هر دوتا دردو بکشم.
همیشه جون من روزی چند بار کمی زیر دلم درد میگیره که با دراز کشیدن زود برطرف میشه
مشکل همینجاست که من از دکترم خیلی مطمئنم و حرفشو قبول دارم. فقط نمیدونم با لگن متوسط میتونم طبیعی زایمان کنم یا آخرش ختم به سزارین میشه!در واقع نمیخوام هر دوتا دردو بکشم.
همیشه جون من روزی چند بار کمی زیر دلم درد میگیره که با دراز کشیدن زود برطرف میشه
من روش بدون درد انتخاب کردم
ولی تا شش سانت باز شدن دهانه رحم را خودم درد کشیدم
ساعت ١٢ شب دردهام شروع شد و تا صبح ساعت ٧ خونه موندم
بعدش تا رفتیم بیمارستان ساعت ٩ بود
که معاینه کرد گفت چهار سانت باز شده یکم دیگه هم صبر کردم تا شش سانت شد
بعدشم اپیدورال شدم و تا آخرش دیگه درد نداشتم
ولی سعی کن طبیعی زایمان کنی خیلی لذت داره
منم به این روزا نزدیکم.....طبیعی رو ترجیح میدم ولی خیلی میترسم
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706