2737
2734
عنوان

لیزر حین عمل سزارین؟

2958 بازدید | 15 پست
سلام دوستان . من 13 ابان سزارین میشم. امروز منشی دکتر بهم گفتشما لیزر بعد زایمان میخواید؟ میگم چیه؟ میگه رو سینه و جای بخیه میذارن. زودتر شیر میاد و درد بخیه کم میشه تو اون روزی که عمل
میشی و فرداش برات استفاده میشه هزینه اش 130 تومنه
کسی تجربه ای داره؟ میدونید چی هست؟ مفیده واقعا یا پول الکیه؟
www.ma3nafar-mh.blogfa.com
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم دوست داشتم طبیعی زایمان کنم که نشد و لگنم تنگ بود اما متاسفانه بعد از اون دچار کیست جداره شکمی شدم که دکتر گفتند از عوارض سزارین هست ...خیلی پشیمونم ...کاش میشد طبیعی زایمان میکردم
همیشه قصه رفتن نیست ، یه جایی خوبه برگردی...
2728
2738
تگه میخوای سزارین شی فقط و فقط تو بیمارستان خصوصی فرقش با دولتی زمین تا اسمونه . از جای بخیه بگیر تا درد کمتر و رسیدگی بهتر .
وقتی خدا عزیزترین کسم یعنی مادرمو گرفت وبعد یه دختر زیبا و سالم بهم داد به معنی این بیت ایمان آوردم خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
اره منم شنیدم یعنی خواهر شوهرم این جوری سزارین شد دردش خیلی کم بوددددددد لایه های داخلی رو با لیزر جوش میدنو روشم اصلا جا نیمونه مگر 1خط کمرنگ ولی همون لحظه در حین عمل انجام داد نه فرداش
نی نی دوم به لطف خدا تو راهه
2706