2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوست جونی هااااااااااااااااااا

من چند وقته با یه مهد تازه تاسیس آشنا شدم و چون ازش خیلی راضیم گفتم خوبه به شما هم بگم اگه خواستید برید

مهد کودک کودکان امروز واقعا مهد خوبیه

بچه ها خیلی دوست دارن خیلی خیلی بزرگه و کادر خوش برخورد و مهربونی داره

امکاناتش واقعا عالیه

وقتی شهریه اش رو شنیدم خیلی خوشحال شدم چون واقعا با توجه به امکاناتش هیچی نیست!!!!!!!!

البته تو اقدسیه است هاااااااا باید خودتون ببینی به مسیرتون می خوره یا نه

من که تو این مدت خیلی خیلی ازش راضی بودم

یه استخر ماسه هم داره که فوق العاده است!!!!!!!!!!!!
فروش فوق العاده پکیج های ربات کوچولوی من ، روبووار ، کیتاروبو ، سنسوروبو به مناسبت عید سعید غدیر با تخفیف استثنایی و مدت محدود ، خرید از طریق لینک زیر:
http://www.takhfix.com/Default.aspx?ID=613
برای اطلاعات بیشتر:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=509685
www.aradrobo-tehran.niloblog.com
www.aradrobo_tehran.niloblog.com
"همه میتوانند روبات بسازند"..."روباتیک را آسان بیاموزیم"...
با سلام به نظر بنده بعنوان یک مادر" مهد کودک و پیش دبستانی آینده برتر(آب) " که جدیدا در محله اختیاریه و دولت تاسیس شده به لحاظ مدل آموزشی (High scope) که یک مدل پرورش خلاقیت هستش و مچنین محیط تمیز و بهداشتی و جذاب برای بچه ها و داشتن کادر متخصص و تحصیل کرده توصیه می کنم و به نظرم بهترین مهد خیابان دولت و اختیاریه و منطقه 3 می باشد. سایر دلایلم برای انتخاب مهد کودک آینده برتر: قیمت مناسب نسبت به سایر مهد کودک ها محیط بهداشتی مربیان دلسوز و متخصص غذای مناسب برای بچه ها زیر نظر متخصص تغذیه برخورد بسیار مناسب با والدین و.... تلفن: 22781080-22780747 سایت: www.mahdab.com آدرس: چهارراه پاسداران-خیابان دولت- بین اختیاریه جنوبی و دیباجی-فروردین-طاهری-پلاک 1 اینستاگرام : ayandebartar البته اینم بگم که مهد آینده برتر در اصل یک مرکز پرورش خلاقیته و با مهد کودک های دیگه از لحاظ روش کاری کاملا متمایزه. آدرس ها رو از سایت مهد برداشتم و اینجا گذاشتم و با توجه به اینکه من خیلی از این مهد راضی ام یک جورایی دوست دارم این مطلب رو با دیگر مادران نیز به اشتراک بگذارم موفق باشید
2738