2737
2739
سلام خانمها، لطفا هر اطلاعاتی دارید بگید. می‌خوام هزینه‌هایش و امکاناتش را با آتیه مقایسه کنم.
تارای مادر، لبخندت تمام دنیای من است...... آرزو دارم تمام زنان را دنیایی باشد.
راست میگن سزارین تو آتیه 18 میلیونه ؟ طبیعی 6 میلیون > ؟
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سال گذشته آتیه زایمان کردم. کی گفته این قدر می گیرن؟ همش الکی.بیمارستانش عالی بود دکترم خانم کاظمی بود خیلی خوب بود من با بیمه تکمیلی، اتاق خصوصی گرفته بودم 600.000دادم.
از بیمارستان رسالت اصلا خاطره خوشی ندارم
والا منم شنیدم ، به نظرم خیلی غیرواقعی اومد ! خواستم بدونم طرف بهم راست گفته یا خالی بسته
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2738
مروارید جان به نظرم قابل مقایسه نباشن با هم ، آتیه جزء بیمارستانهای خیلی خوبه

بیمارستان عرفان چطوره ؟ دکتر من مدائن و عرفان عمل میکنه ،
من دکترم خانم مرصوصی هست و توی این دو بیمارستان کار می‌کنه
آتیه میگن خیلی پولکیه و بچه رو هم حداقل یه شب نگه می‌دارن حتی شده الکی
منم همین سوالی که مروارید کوچولو پرسید دارم
وضعیت و رسیدگی این بیمارستان چه طوره

راستی مروارید جان یکی از بچه های نی نی سایت گفت که سزارین بیمارستان رسالت 2200 میشه
***حسبی الله و نعم الوکیل ***
عزیزم من زنگ زدم بیمارستان گفتن هزینه زایمان 2200 میشه
من از دکتر مرصوصی واقعا راضیم. همه خیلی آرامش داره و هم دقیقه. فکر کنم فقط مطب باشن و درمانگاه آتیه
2706