2703
2553
عنوان

چطوری دستشونو واسه شوشو رو کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1568 بازدید | 57 پست
ای بابا من اون شبی با همه جاریام نشسته بودم شوهرم نبود مادر شوهرم به هر کدومشون تک به تک اسم برد سه بار گفت میوه بخورین ولی اسم منم نبرد منم نخوردم
دیشب رفته بودیم شوهرم گفت میوه برام بیار به مامانش شوهرم میوه خورد رفت تو اتاق بعد مامانه بشقابو انداخت جلو من میگه میوه پوست بگیر پسرم بیاد بخوره
منم داغ کردم ولی گفتم طرفم شعور نداره من چرا عصبی بشم محل سگش ندادم دیدم میگه چرا میوه نمیخوری زهرا خخخخخ
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا اتفاقا مادر شوهره منم هرگز به من چیزی تعارف نمی کنه

شوهرم میگه چون تو عاقل تری اما می دونم داره خرم می کنه

پس چرا به اون یکیها کم مونده ک ... بده
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

2456
باید بتونی گلیمتو از اب در بیاری . 6 سال کم نیست . من 1 ساله این خانوادرو میشناسم ولی هر چی از سیاستشون بگم کم گفتم .واقعا خبرا شدم حالا می فهم تو دوران عقدم چه طور حرف خواهر شوهر پیش بود .من مریض بودم از دل درد داشتم میمردم خواهر شوهر مگفت بریم بیرون دور بزنیم با ماشین شب بود 11 شب من گفتم حموم بودم دلمم درد میکنه افریته یه کاری کرد با شوهر م دعوام شد . خودشو میزد به افسردگی به بیکسی که کسی منو بیرون نمیبره مگه من چی کار کردم و با مظلوم نمایی ها .رفت خوابید یه ذره گریه کرد دختر 23 ساله
مادر شوهر من جلو شوهرم موشه ولی شوهرم نباشه قشنگ با رفتارش سیر لگدم میکنه کصافتتتتتتتتتت

پیش شوهرم اینجور رفتار کنه همچین شوهرمو پر میکنم که دفعه دیگه این رفتارو ببینه مامانشو جر میده ولی خو مادر شوهرمم یاد گرفته اولا ناشی بود خودشو لو میداد الان ضد حمله میزنه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
ولی مادر شوهر نباشه زندگی تکراری میشه گاهی یه موجود باید باشه برا اعصاب خوردی که ادم قدر نعمتای خدا رو بیشتر بدونه
2714
من جدیدا یه جنس جدیدی رو تو خانواده شوهر کشف کردم اونم جاریه ووووووووووووووووووی
چقده این جاری موزیه من خبر نداشتم خدا
هی همه میگفتن به جاری اعتماد نکن من باورم نمیشد جاریای منم از اون دسته باشن
واقعا اگه میخواهید بدونید مادرشوهر یعنی چی بزارید چند تا نمونه از بلاهایی که سر خواهرم آوردن براتون بگم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
مهرناز مهربون همه رو با یه چشم نبین گلم

مامانه من خیلی زنه خوبیه عروسمون از قربونت بشماش ایراد می گیره

بعضی عروسا هم خدایی بدن
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

من که خدا بخوادو باردار بشم از خدامه مادر شوهرم حالمم نپرسه اعصابم خیلی راحت تره
اب دادنشم بخوره تو سر خودشو دخترش
ماهروقت میریم خونه مادر شو شروع میکنه هیچی نداریم وضعمون خیلی خرابه میخاددلشوهرم بسوزه بهشون پول یاهرچیزی بده منم پشت سرش میگم اره والا اینقد گرونی شده توخرج ومخارجمون موندیم وکلی شورش میکنم شوهرمم دیگه نمیتونه هیچی بگه !!!!!!!!!!
قطره باران حالا ما شدیم موزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
انقدر حرصم دادن یاد گرفتم .مادر شوهرم گفت اسم بچه من ... دوست دارم شوهرم نبود گفتم اون قدیما بود مادر شوهر و ... برا بچه اسم میزاشتم چون 6 تا بچه داشتن اما من که میخوام یدونه داشته باشم خودم میزارم بچم فامیلیشو از پدرش داره سمشو مادرش میزاره
2706