2737
2734
عنوان

چطوری دستشونو واسه شوشو رو کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1568 بازدید | 57 پست
خدا لعنتش کنه سرگل جونم
مادر شوهر منم همیشه میگه مادر شوهر من وقتی میرفت از خونه بیرون رو برنج زغال میزاشت که اگه دست بزنم برنجه بفهمه وقتی دست میزدیم سر کتکمون میکرد
الان میخواد عروساشم همون بلا سرشون بیاره
خدا رو شکر شوهرای منو جاریام خوبن والا باید میرفتیم میمردیم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوسال خونه مادر شوهرم زندگی کردم قد10 سال پیرم کرد خدا لعنتش کنه من که ازش نمیگذرم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2731
راستش من چند بار دیدم چطور مادر شوهرم با سیاسته
دیگه ماهی یه بار میرم
بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
خدا جای حق نشسته و به نظرم هیچ ظلمی بدن جواب نمیمونه

این مادرشوهر عجوبه است ......این بلاها رو سر دو تا عروسای بعدی هم آورد....اونا هم با جنگ و دعوا از اون خونه رفتن

الان پسراش باهاش قطع رابطه کردن ولی شوهرخواهر من هنوزم ور دل ننه جونشه و ازش سیر نمیشه
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
قبونت برم قطره جونم
من اولا توهم زده بودم که میتونه یکم مثل مامانم باشه ولی خودش به غلط کردنم انداخت روی بود وقتی میدیدمش قشنگ رعشه میگرفتم صورتم کج میشد از فشار عصبی ازش تنفر داشتم
الان که دوریم شکر خدا خیلی بهتره اوضاع
هر وقت اعصابمو خورد کنه یه هفته نمیرم خونش خوب میشه
حسنا جونم من با این دستور درست کردم از چیزی که من تو وبم نوشتم کاملتر توضیح داده و تصویری
http://www.baharsite.com/index.php?option=com_content&view=article&id=892:kielbasa&catid=103:modern&Itemid=161
راستی منم بگم از مادر شوهرم کاری به خیر شر نداره حداقل تو ظاهر منم بهش محل نمی دم قدر احترام هفته ای یک بار میرم خونش میشنم میوه چایی می خورم بعد میام خونه هم من اونها را رسمی دعوت می کنم 2 ماهی یکبار هم اونها مارا البته مابیشتر خونه اونها میریم اوایل عروسیمون چند بار دعوا کردیم در حد تیم برزیل اما حالا نه مثلا تو ظاهر خوبیم کلا اگه چیزی بگن تو خنده جوابشون را میدم تا بسوزن من که کلا برام اهمیت ندارن همیشه به همسرم میگم تو این خانواده تک افتادی تو خیلی خوبی برو به مامانت اینا سر بزن اگه کاری داذن براشون انجام بده به اونها بدی نکن اهش میگیرنمون ...اما خودم نه
اگر از جایگاهت راضی نیستی عوضش کن*******چون تو درخت نیستی*******
ماسه سال نامزد بودیم حتی یکبارازدرخونه مانیومدن تو هدیه ای چیزی براعید یاحالا هرچی تمام فامیل بهم طعنه میزدن که چراچیزی برات نمیارن وقت عروسی یه ریال ندادن درعوض کلی مهمون دعوت کردن پدر شوهنر کردیه گوسفند شب عروسی کشت فردای عروسی پولشو گرفت حالا هم همش توقع دارن مابهشون پول بدیم اههههههههه
طفلی جوانه از شنیدن دسته گلای مادر شوهرای ما کپ کرد فقط یه پست گذاشت تو تایپک خودش

ما چه دل پر دردی داشتیم