2726
عنوان

چطوری دستشونو واسه شوشو رو کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1568 بازدید | 57 پست
با قطه موافقم
مادر بزرگ خودم یه دونه عروس داره با 6 تا دختر قسم میخورم اگه یکی از دختراش بگه بالا چشم زن داداشمون ابرو جفت چشمای دخترشو در میاره به خاطر عروسش ولی عروسش به شدت گربه صفت و نفهم و بیشعوره
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر تو 19 سالگی ازدواج کرد البته خودش خواست و شوهرش هم 19 سالش بود و هیچی نداشت...برا همین رفت خونه

مادرشوهرش برا زندگی....خلاصه از روی بی عقللی همون سال اولم باردار شد و یه بچه آورد....

چشمتون روز بد نبینه....مادرشوهرش یه خونه حیاط دار داشت...توی زمستون و سرما نمیزاشت خواهرم لباس و کهنه های

بچه رو تو حموم بشوره میگفت نجسه ببر تو حیاط

الهی بمیرم توی سرما تو حیاط با اب یخ باید لباس و...میشست...

یه روز وقتی حامله بوده...غروب گرسنه اش میشه و میره از تو یخچال یه تخم مرغ برمیداره و میپزه و میخوره

وقت شام مادرشوهرش بهش غذا نمیده میگه تو شام خوردی فکر کنید زن حامله رو گرسنه نگه میداشت

خدا ازش نگذره خواهرم الان که 40 سالشه مثل زنای 50 ساله است از بس افسرده و داغونه
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
میگفت خسته شدم انقدر کار خونه زیاده .منظورش بود که کمک نمکنی منم گفتم مادربزرگم دختر نداره ولی ننمزاره عروساش کار کنن کسی که دخترداره نباید لنگ بمونه خخخخخخخخخخخ بازم شوشو نبود . وقتی شوشو میاد ظرف میشورم میاد بهم میگه شوهرم خسته نباشی خانم میام میشینم برام چایی میاره ههههههههههههههه
مادرم خیلی خواست خواهرم رو بیاره بیرون از اون خونه ولی خوب خواهرم میترسید

تا بلاخره بعد از دنیا اومدن بچه دومش خواهرم به خاطر فشارهای روانی که روش بود یه حمله عصبی بهش دست داد

و حدودا یکی دو ماه طفلی لال شد و نمیتونست حرف بزنه

دیگه خلاصه شوهرش ترسید و از اون خونه امدن بیرون
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
شوهرش یه پسر بی دست و پا بود

تازه سرباز هم بود حقوقی نداشت که همه خرج زندگیشون با پدرشوهر و مادرشوهرش بود

خودش اشتباه کرد و خودش هم تاوان داد....
الان دیگه هیچ کس دور وبرش نیست و مادرشوهر تک و تنها مونده

حتی دحتراش هم ازش فراری شدن و بهش سر نمیزنن
یعنی ادما نمیدونن خدایی هم یی هست؟
بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
واقعا انگار نمیدونن خدایی هست...........

2706