2410
2553
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1064897 بازدید | 25928 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساناز جون منو اونطوری نگاه نکن..........واه واه واه......اصلا وقتی منو نگاه میکنی چشاتو ببند...........
من هرقدر هم نیام بازم مثل تو ستاره سهیل نمیشم مادررررررررررررررررررررررر..........
2456
2714
به به چشم ما به دست نویس شما روشن شد اسکای خانم! خوبی خواهر؟ والله خوش به حالت واسه تعطیلی این دو روز....چقدر خوبه. کاش منم 5 شنبه ها و 2شنبه ها تعطیل شم :(
اسکای جون من به این جاری کاری ندارم...تازه اون منو کچل کرده با این سیاست بازیهاش و زبون چربش...تازه من که جشن میگیرم اگه هیچ وقت نبینمش...ولی مگه این شوهره میذارههههههه؟!!!!!!!!!...
نازی جون خوبم مرسی. آره بالاخره دیروز دو تا فرش گرد 1 متری خریدیم. از این ابریشمیها. ولی الان میخوام یکیش رو عوض کنم و ا.5 متری بگیرم....خیلی خوب و خوشگله خواهر....
حتما عکسهای خونه ات رو بذار....فکر کن دو تا عروووووووووووس...یکی خونه ات یکی خودت:)...یکی از یکی قشنگتر....خیلی حس خوبیه بعد از اینکه از سفر میای وارد همچین خونه ای میشی. خوشبخت بشی ایشالله. راستی اولین غذائی که میپزی، اولین صبحونه ای که میخوری...همه رو یادداشت کن...خاطره انگیز میشه.
آخی نازنین گلمون بالاخره راهی ماه عسل و خونه بخت شد... راستش این چنر روز که نیستی حتما اینجا جات خیلی خالیه اما امیدوارم بهت خیلی خوش بگذره و برا ما هم خیلی دعا کنی و وقتی برگشتی هم از سفرت برامون تعریف کنی..
رز جون به سلامتی بالاخره فرش خریدی؟ مبارکت باشه. ایشاالله به شادی استفاده کنی
نازینین جونم خیلی خوشحالم که بالاخره خونه ات کامل شد. امیدوارم تو هم با عشق و شادی تو خونه خودت زندگی کنی
اسکای ناقلا باز دوباره غیبت زد؟
مبارکهههههههههههههههه رز جونم. ایشاا... به دل خوش استفاده کنی خواهر
وای رز جون نگو که من اصلاااااااااااا آشپزی بلد نیستم. وقتی میگم اصلا باور کن اغراق نمیکنم. واقعا بلد نیستم!!!!

حتما حتما عکس میذارم. شما هم باید قول بدید نظر بدید که بتونم از نظراتتون استفاده کنم
مرسیییییییییی ریحانه نازنینم. ایشاا... به زودی شما هم جهیزیتو تو خونه خودت بچینی عزیزم و در کنار همسرت تا آخر عمر عاشقانه زندگی کنی
ولی بچه ها من هنوز باورم نمیشه که میخوام از خونه کودکی هام برم. باورم نمیشه که باید یه زندگی جدیدو شروع کنم!!!!!!!!!!!
ای وای بر من..............نازنین جون.......توروخدا ببخشید......خواهش میکنم ازم بگذر..........
همش تقصیر این رز خدا بگم.............نازنین به جان ریحانه من به رز گفتم از تو اجازه بگیره........اون به من قول داده بودم.........قول داد رضایت تو رو جلب کنه.........تو که نمیدونی برای اینکه رضایت تو رو بگیره شرط گذاشت تا سه ماه جورابامو بشوره...........ای وای برمن..........ببین این سانازم شاهد بود......
2706