2733
2734
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1064917 بازدید | 25928 پست
دیروز با هم تو ماشین بودیم داشتیم میرفتیم خارج شهر مهمونی. کلی تو ماشین با هم حرف زدیم و شوخی کردیم. سر یه مساله ای داداش شوشو یه حرفی از دهنش پرید. مسئله سر اذیت کردن و این چیزا بود که خواهر شوشو گفت من کسی رو که دوست داشته باشم سر به سرش میذارم و اذیتش میکنم. من گفتم نه من اگر کسی رو دوست داشته باشم اون کاری که میفهمم طرف بهش حساسه یا دوست نداره انجام نمیدم. که داداش شوشو برگشت گفت: نه ما نقطه ضعف طرف رو میگیریم بعد هی میریم رو مخش.
خواهرشم سریع حرف رو عوض کرد.
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.
سلاممممممممممممم به همه دوستای خوب ومهربون
خوبی آبی جون؟
ریحانه و رز عزیز ممنون از لطفتون. مشهد واسه همتون دعا میکنم که به هر خواسته ای دارید برسید
فرزانه جون به نظرم تو هم خیلی رو بعضی از مسائل حساس شدی. نباید اهمیت بدی. به این فکر کن که رنگ مشکی سلیقشونه. چرا به جنبه خوب قضیه نگاه نمیکنی؟ که خونواده همسرت به فکرت بودن و واست هدیه گرفتن. سخت نگیر عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست جونا خوبید؟ آبی جون من هم دوست دارم و برات آرزوی موفقیت و خوشبختی می کنم.
نازنین جون ایشاالله بهت خوش بگذره.. باز هم ازت می خوام که حتما برا من هم دعا کنی.. خیلی ممنون.
فرزانه جون پس دیدی اکثریت نظرشون اینه که این قضیه را بی خیال شی و خودتو اذیت نکنی.. معلومه که خانواده شوشو دوستت دارن..
رز جونم.. من قضیه جاریتو نمی دونم اما به نظرم شما هم خودتو ناراحت نکن و سعی کن با شوشو خوش باشی.. آدم وقتی روی یه چیزی حساس می شه و توجه اش می ره طرف اون، هر موضوعی را مرتبط می بینه و از هر حرکتی ناراحت می شه.. به نظرم بهترین سیاست اینه که آدم سعی کنه زیاد حساس نباشه..
پس اسکای و نسترن کجان؟
ساناز جون شما چطوری؟
2728
سلام به همه عزیزان.
ایشالله حال همه تون تو این هوای خوب توووووووپ باشه.
نازی جون سفر بخیر. التماس دعا. ممنون برامون دعا میکنی.
ریحانه جون من روی رفتار این جاری محترم حساس شدم. البته خدائی خورده شیشه هم داره. آب زیر کاهه خیلی در عین چرب زبونی. ولی من دارم رو خودم کار میکنم بیخیالش شم و همسرم رو هم حساس نکنم.
فرزانه جون من فکر کنم شما از من بدتری و حساس تر. بیخیال این قضیه شو. اینقدر که گفتی اونا رو هم حساس کردی. سعی کن حساسیتهات رو هم نشون ندی.
نسترن و اسکای هم خدائی خیلی مشکوک هستن مخصوصا اسکای...اصلا نیست که نیست. شاید سفر خارجه رفته!
به به .............
سلام سلام سلام..........
چطوریدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همگی رو میگم...........
شنیدم بعضیا قراره برن پیش امام رضا............بله دیگه ما اینیم........شما فکر کن کلاغه خبر آورده..........
2738
خانومای محترمه..........جلو چشم خودم غیبت خود رو میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
سیاست ندارین که..................
من پنج شنبهها و یکشنبه ها تعطیلم..........شنبه هم یک موجود مالیاتی قدم نامبارکشون رو در شرکت ما گذاشتن که به یمن خستگی اون روز ، من حتی توان ندارم جواب این غیبتای شما رو بدم.....برید به درگاه حق تعالی شکر کنید.......
برو نازنین جان.........حلالت کردم مادر........... هرچند خیلی اذیتم کردی.........خیلی بهم آزار رسوندی......دلم رو شکوندی........اما خب.............چیکار کنم ......از جایی که ن خیلی بزرگوارم و بخشش هم از بزرگتراست می بخشمت.........حلال کردم.......
فرزانه جونم سلااااااااااااااااااااااام..................
عزیزدلم ما همیشه از آنچه که داریم بی خبر در حسرت نداشته هایمان هستیم........
حالا نگی این الکی یه چیزی گفت...............ببین عزیزم تو اصلا به این موضوع که اونا برات کادو میخرن و به نفس کادو خریدن فکر نمیکنی....درعوض همش به این که مشکی توش داره فکر میکنی.......
ببین عزیزم همین که اونا رنگ سبز خریدن خیلییییییییییییییییییییییییییههههههههههههههههههههههه
منم رفتم اونروز تونیک خریدم اتفاقا سبز مغز پسته ای بود..اونم از کمر به پایین مشکی.....پایین آستین مشکی......دکمه ها و یقه مشکی........
خب یه چیز قشنگ پیدا کردن دیگه خریدن مشکی توش داشته دیگه.........
جون من گیر نده...........(چشمک)
تازشم اصلا گیریم میخوان اذیت کنن......تو رو حرص بدن.......بازم دستشون درد نکنه با کادو دارن حرصت میدن.....دعا کن همیشه اینجوری حرصت بدن........تو بپوش حالشو ببرررررررررررررررررررررر
آبی رنگ جونممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم............سلامممممممممممممممممم جیگریییییییییییییییییییییییییی.......................

بابت عکسا دستات هزار انگشت.................
فقط حاج آقا........مسئلتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که نوشته بودن آرایش دختران خارجی منظورش از خارجی همین عربهای خودمون بود دیگه؟؟؟/!!!!!!!!
واه واه واه...........بعد میشینن دور هم.........سبزی میذارن جلوشون ........پاک که نمیکنن بازی میکنن باهاش............همش میگن میبینی خواهر اسکای مشکوک شده............دیدی خواهر این اسکای چند روزه نیست........
می بینی تورو خدا.........حالا معلوم نیست هرکدوم کجان؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
2706