2726
دوستان من فکر می کنم مصرف پوشکم خیلی زیاده

من هاگیز استفاه می کنم و بطور متوسط روزی 6تا عوض میکنم. دوستای که هاگیز مصرف می کنند میتونن بگن خوبه یا زیاده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من روزی 8 تا 9 عدد استفاده میکنم
پمپرز مصرف میکنم
منم چند ساعت میگذارم باز بمونه ولی برای اون موقع ها زیر پاش مای بیبی میزارم ولی نمیبندم به خاطر همین مصرف مای بیبی زیاده
فقط وقتی میبندمش پمپرز استفاده میکنم
دختر من 4 ماهشه
یک جمله زیبا از طرف خدا:
قبل از خواب دیگران را ببخش ،و من قبل از اینکه بیدار شوید (شما را بخشیده ام)
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=8107&ChatDate=16-9-1389&PostID=9491442#9491442 بشتابید فقط امروز فرصت مونده
************ خدای تا پاکم نکردی خاکم نکن *********** بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ........... بر جان و دل صبور مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست .............. بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
دریا جونی . اگه دختره سعی کن زیاد نبندیش. به خاطر ایجاد عفونت در آن ناحیه.سعی کن بیشتر سرپاش کنی که عادت کنه توی خودش جیش نکنه. من پسرم را از چهارماهگی سرپا کردم و پوشک را فقط وقت مهمونی و مسافرت بهش می بستم. تجربه خوبیه. سرپا کردن را میگم. بچه عادت می کنه حتی توی خواب هم جیش نکنه.
چه طوری نی نی 4/5 ماهه رو سرپا میکنی؟ چقدر نگهش میداری تا جیش کنه؟ از کجا می فهمی جیش داره؟ واسه پی پی هم همین کارو میکنی؟ یعنی بقیه اوقات باز میذاریش؟ آخه تو این سن نینی یه جا نمی مونه و هی برمیگرده وحرکت می کنه.
2706