2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
توت فرنگی جونم

چی شده؟

تو که دوباره زین العابدین شدی ...

برای پوستم دکتر به من الکل کلیندامایسین داده بودم که روی صورتم بزنم ( برای ضد عفونی کردن جوشهام )

-------------
راستی کارت ورود به جلسه ارشد رو از دیروز میدن . گرفتی ؟
سلام خسته نباشید من بعد از 1 سال از ازدواجم برای چک اب رفتم دکتر زنان
گفت یه مقدار کمی عفونت دارم برام کرم واژینال کلیند امایسین تجویز کرد البته 2 ماه هم پری عقب افتاده بود که با قرصی که داد بعد از 5 روز حل شد و من تو این 5 روز از کرم استفاده کردم به محض این که پری شدم دیگه هیچ دارویی مصرف نکردم . بعد از 2 روز تمام بدنم کهیر ریخت بیرون و به شدت اذیت شدم و دایم در حال زدن امپول های کورتون دار بودم با گذشت 1 هفته یه کم بهتر شدم ولی هر 2 روز یه بار یه کم بدنم خارش می گیره و جوش می ریزه بیرون که نیم ساعت بعد از مصرف قرص ستادین خوب می شه دکترم گفت به کرم واژینال حساسیت داشتم و همون کرم هم باعث رشد یه مقدار کمی قارچ شده که این بار برام کریتری مازول تجویز کرد ولی من می ترسم مصرف کنم باز حساسیتم بد تر بشه
می خوام بدونم باید چیکار کنم مصرف بکنم یا نه با وجود این که حس می کنم عفونتم هم داره بر می گرده و ترشحات سبز دارم و کلا می ترسم دیگه برم کتر
و این که این حساسیت تا کی می خواد پا بر جا بمونه
ممنون

سلام دوستان من سوال داشتم کسی میتونه راهنماییم کنه ؟ 

من عفونت داشتم و دکتر بهم کلیدامایسین داد 

و من بعد از ۲،۳ استفاده عادت ماهانه شدم و استفاده نکردم 

دوباره شروع کردم به استفاده و هر شب یک بار 

ولی اصلا کرم رو جذب نمیکنم صبح میرم سرویس بهداشتی همون مقدار کرم ازم خارج میشه این طبیعیه؟ 

و وقتی استفاده میکنم به شدت صبح که از خواب میشم حالت تهوو دارم 

سلام برای عفونت شدید چکار کردید من خیلی عفونت دارم و سوزش و درد در ناحیه لگن دارم دکتر پماد کلیندا مایسین و قرص منرونیدازول۵۰۰ و پماد تریامسینولون داده دو روزه استفاده میکنم و خوب نمیشم پاپ اسمیر و آزمایش چکاپ دادم هنوز جوابش حاضر نیست

2706