2733
2734
اونایی که بچه های بین 4تا 5 سال دارین از هر کجای ایران که هستین بیاین با هم باشیم بیاین یه تاپیک داشته باشیم و از همه تجربه هامون در مورد بچه ها و زندگیمون با هم صحبت کنیم

ورود برای همه مامانای گل آزاد است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه پسر 4 ساله دارم
به تازگی دارم می برمش کلاس قران به روش اشاره با این که خیلی شیطونه اما تو کلاس ارومه و یادگیریش خوبه
فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang
2738
دوستان خیلی خوبه که با هم صحبت کنیم و تجربیاتمون رو در اختیار هم بذاریم

من گاهی فکر می کنم شاید بیشتر باید با پسرم وقت بذارم و یا مامانای دیگه کارها و آموزش های بیشتری به بچه هاشون میدن دوس دارم از تجربیات مامانایی که بچه های همسن داریم استفاده کنم
پسر من تو نقاشی و رنگ امیزی خیلی کم حوصلس و نقاشی تا حالا نکشیده
دیروز مربیش گفت باید ادمک بکشه تا شب 5 6 بار کیفش رو اورد و جمع کرد تا یه ادمک کشید اصلا یه اوضاعی بود اما به نسبت اینکه اولین نقاشیش بود بدک نبود یه کمی شبیه ادمک بود
فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang
چون از ابتدا تو خونه دست من و بیشتر باباش کتاب دیده، علاقه زیادی هم به کتاب و داستان داره و هرشب باهم داستان میخونیم یعنی بعضی ها را اینقدر گفتم که اولش را من میگم و بعد اون ادامه میده
پسر من مهد نمیره فعلا . پارسال چند ماهی گذاشتمش بد نبود شعر و نقاشی یاد گرفته بود اما محیط مهدش کوچیک بود پسر منم فضاهای بزرگ و باز رو دوست داره واسه همین دیگه نرفت
منم فکر می کنم اگه یه چیزی براشون زیاد تکرار بشه به قول معروف ملکه ذهنشون میشه

مثلا منم بعضی شعرها رو انقدرررررررررررر برای پسرم خوندم که دیگه بدون اینکه ازش بخوام حفظشون شد و تا من اولشو میگم اون ادامه اش رو می خونه. در ضمن کتاب هاشو تصویر خوانی هم می کنه
2706