2737
2734
سلام دوستان طبق محاسبه دکتر و خودم فردا 40 هته رو تمام میکنم ولی سونو برام 19 ام زده به نظرتون اگه پس فردا برم دکتر چه کار میکنه؟
فرزند یعنی عشق بی قید و شرط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طبق معایناتی که اجام میدن اگه وقت داشته باشی که میگن برو فلان روز بیا. ولی اگه وقت نداشته باشی آمپول فشار میزنن که دهانه رحمت باز بشه و دردت شروع بشه و به سلامتی زایمان کنی.
انشالله زایمان راحتی داشته باشی دوست گلم
موقع دردات سوره والعصر زیاد بخون و به همه دعا کن عزیزم
نبضهای زندگی من همسرم، دخترم و نینی تو دلم... خدایا مواظب سه تایی شون باش... آمین
اگه تکون های نی نی خوبه و می خوای طبیعی زایمان کنی عجله نکن
منم بخاطر عجله سزارین شدم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2738
القای درد . بهت یه سرمی میزنن تا دردات شروع بشه بعد که دهانه رحم باز شد 4 سانت آمپول فشار میزنن
این واسه وقتیه که درد نداشته باشی. من 40 هفته و 3 یا 4 روزم بود ولی اصلا درد نداشتم دکتر گفت باید اینداکشن بشی.

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

جدی می گی نازی جون؟
من دوم آبان 37 هفته و 2 روز که بشم مجلس نامزدی خواهرمه!
شوهرمم روز قبلش از یه سفر طولانی میاد!
یعنی نباید اصلا نزدیک شیم به هم؟؟؟
می ترسم یهویی وسط مجلس نی نی مون هوس کنه بیاد بیرون!!
بیچاره اون که حرم رو ندیده...بیچاره تر اون که دید کربلاتو  
2706