2726
واااااااااااااااااااااااااااچرا وصل نکنن؟؟ دختر وقتی عمل میکنی از سر جات جم نمیتونی بخوری ............
به نظر من از خانم پرستاری که اینکارو واست میکنه کلی تشکر کن .من که دردی از اون لحاظ نداشتم ..........اینقدر خود عمل سزارین دردش وحشتناکه که یه سوند گذاشتن چیزی نیس در برابرش
پدرم با صدای دلنشین قلبت زنده ام بمان وبدان که دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو بیمارستانی که من رفتم سوند نذاشتن . عمل و بیهوشی و ... اصلا ترس نداره . زودی تموم میشه و هیچی..... به نظر من بعدش که بچه ات باید بزرگ کنی بیشتر ترس داره!!!! من خودم خیلی ترسو بودم ولی به نظرم چقد سزارین راحت بود!!!!!
من امسال میخوام خوب باشم , میخوام بهتر باشم , صبورتر و آروم تر .... خدایا کمکم کن یادم نره.
ببین نترس
واسه همه یکسان نیس
از تجربه ى بد بعضیا نترس
هر آدمى بدنش و آستانه ى دردش فرق داره
من همش مثبت فکر میکردم
همینم شد!
باردارى عالى
زایمان عالى
باور کن ک سر سوزن درد و ناراحتى نداشتم
انگار رفتم بچه خریدم اومدم
انقدر همه چى خوب بود
خدا رو شکر بچه ام هم خیلى آرومه چون از این استرسا به خودم نمیدادم
موقع زایمان خیلى خوشحال و خندون از همه خداحافظى کردم رفتم
همه استرس داشتن
اما من خیلى خوشحال و ریلکس بودم
لیونا جون خوش به حالت .من وقتی میخواستن زایمانم کنن مثه بچه ها پا میکوبیدم زمین واشک میریختم ومیگفتم نمیخوام................................................................
مردم و زنده شدم تا بچم 3ماهش شد .تجربه هر کس از زایمان فرق داره خیلیها رو شنیدم خیلی خیلی راحت زایمان کردن مثه لیونا ...................ولی من به معنای واقعی زاییدم
پدرم با صدای دلنشین قلبت زنده ام بمان وبدان که دوستت دارم