2726
سلام خانوما. روز به خیر. مهتاب جان به همه روشها جواب میده شما نگران نباش اما مطمئن ترین5 1 روز اول سیکل قاعدگیه چون هورمون ها رو منظم میکنه و ترشح هورمونها روز 3 قاعدگیه. اما بعد از اتمام پریود هم بچه ها خوردن و جواب گرفتن
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
آژ اسپرم اینطوریه که شبی که پروژه دارین توی یک لیوان یک بار مصرف آب بریزین و کنارتون بذارید وقتی اسپرم شهرتون بخواست بیاد سریع یک کم از اونو بگیرید ویک قطره رو بدون اینکه لیوانو تکون بدین توی لیوان بریزید اگه رفت ته آب یعنی اسپرم بارداره وخوبه ، اگه رفت و مثل یه نخ توی آب کشیده شد ضعیفه ولی کلاً اگه باآب قاطی شد اصلاً باردار نیست امیدوارم راهنماییم خوب باشه من که تست زدم تستش واقعا با جواب آزمایشگاه یکی بود مو لا درزش نمیره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلا سلام سلام دوستان خوبم بالاخره لطف خدا مامان شدم 20روز بود خبر نداشتم عقب انداخته بودم اما فکر نمیکردم شده باشه تا بی بی چک مثبت شد 2روز قبل رفتم سونو گرافی خدارو شکر ان شالله قسمت شما بشه
ستایش چه خبر؟چی میکنی؟همچنان ادامه میدی؟
ریحانه جون واقعا بهت تبریک میگم . از خودت ونی نی خیلی مواظبت کن . ایشالا از همه خبرهای خوب بشنویم.
مشکلت چی بوده؟ پیاز درمانی جواب داده ؟
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
روزی جون نوشته هات میاد ولی کسی نیست که الان جواب بده ؟
مشکلت چی هست عزیزم؟
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2706