2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
mersi javabo gereftam
bayad emshab 2 ta bokhoram
زندگی‌ همانند یک پیانوست،کلیدهای سفید نشانه شادی و کلیدهای سیاه نشانه‌ غم است، برای شنیدن آهنگ خوش زندگی‌ باید هر دو را باهم نواخت
سلام آسمان جون خوبی؟نه راضی نیومده انشالا که جوابش مثبت باشه آمییییین.
بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...
سلام دوست جونام خوبید آسمان جون خوبی چه خبرا عزیزم ؟؟؟؟؟کجا رفتی پس وای اموووووووووووووون از این اینترنتا دارم دیوونه میشممممممممم
یلدا جون شما چطوری خانومی؟؟؟؟ منم 30 سالمه ساکن تهرانم منم تنبلی تخمدان چیزی که الان مد شده دارم البته شوشو هم کمی مشکل داره البته تازگی آز نداده باید یه آزمایش کلی بده ببینیم مشکل از کجاست؟؟؟؟؟
دوستان رزگل که رفت بخوابه ...نازنین جون قبول باشه التماس دعا..... راضی جون ما همچنان منتظریم ..... ادی جون من نمیدونم چی بگم پیش دکتر خوب رفته میگم دخترخاله منم اینجوری شد.......ایسان جون شما کجایی خانوم؟؟؟؟؟
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
ادی جان نمیدونم چی بگم ولی میدونم با پیازدرمانی مشکل حل نمیشه چون پیاز خودش قائده آوره وبدتر پری میشه عزیزم یه دکتر خوب بره تحقیق کنه چون چیزی نیست که بشه ازش راحت گذشت......
الهی عزیزم پس بیخود نبود که حوصله نداشت بیاد اینجا اشکال نداره خواست خدا بوده الان وقتش نبوده به وقتش خودش بچه ر و میده....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2706