2733
2734
تو دوران پریودی سه روز اول دوم سوم . یه لیوان دم کرده تخم هویج و شوید رو باهم بخوری خانومی فولیکول غالب خواهی داشت
مه ناز جون من دور بعد پری میخوام این جوشونده رو بخورم سری به این تاپیک بزنhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=545602&PageNumber=1
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
مه ناز جون تخم شوید و هویج رو با هم قاطی کردی و خوردی؟چرا باید احتیاط کنم نوشته واسه فولیکول غالب که عالیه؟مگه پری رو عقب میندازه؟
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهسا جون من شنیدم واسه کساییکه پلی کستیک هستن و پریود نامنظمه جواب میده چون کیستهای ریزو خارج میکنه از رحم .ایشالا که تو نتیجه بگیری من که کلا پریمو ریخت بهم
2738
دوستان سلام روزتون بخیر پیاز درامانی رو کسی الان شروع کرده این دو سه روزه؟؟؟
یا کاشف الکرب عن وجه الحسین،اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه السلام

ای عباسی که اندوه را از چهره حسین برطرف ساختی! اندوه مرا به حق برادرت حسین برطرف کن
2706