2737
2734
سلام من امروز 4 پری بود فردا میرم مسافرت میشه از هفته اینده پیازدرمانی کنم میخوام حتما این ماه مامان شم
اگر به من بگویی هشتاد بار دور دنیا بچرخ ،هشتاد بار دور مادرم میچرخم، چون مادرم تمام دنیای من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من ماه پیش از 1 مهر شروع کردم به پیاز درمانی تا 15 روز 13 مهر هم پریم بود که نیومد از هم دادم منفی شد الان امپول زدم که پری بیاد ولی از روز اول پری باز میخوام شروع کنم به پیاز درمانی اخه شنیدم واسه باردارشدن باید از روز اول پری شروع کرد درسته؟
من 2 ساله منتظر نی نی هستم پریهام نامنظمه و پی سی او هستم همش دارم داروی شیمیایی مصرف میکنم روانم بهم میریزه با خوردن این داروها
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
2738
سلام من امروز شروع به روش پیاز درمانی کردم انقدر حالم بد شد که گلاب بروتون هر چی خورده بودم و بالا اوردم میشه بگید که اونایی که از این روش استفاده کردم چطوری مصرف کردن که حالشون بد نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=614775&PostID=24086645#24086645
کاش حسرت چیزی به دل هیچ کس نمونه تا بخواد غصه بخوره الهی آمین
منم همینطوز شدم مه ناز جون فکر کنم به ما نمیسازه پیاز.شما پریهات نامنظمه؟
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
پیاز درمانی واسه کسایه که پرهاشون نامنظم و پلی کستیک هستن خوبه مهسا جون شما که مشکلی نداری پریت بهم نخوره یدفعه
سلام من تازگیا رفتم دکتر بهم دارو داده تا مصرف کنم حالا با روش پیاز درمانی آشنا شدم آیا میتونم از این روش برای بارداری استفاده کنم من کیست ندارم تنبلی تخمدان دارم قاعده گیم نامنظم است طوری که الان با 4تا آمپول پروژسترون زدم تا پری بشم
مه ناز جون من کلا پریم بهم ریخت رفتم دکتر بهم گفت که ال دی بخورم این ماه .ماه پیش که 28 مهر پریم بود شروع کردم به خوردن تا روز 8 هم ادامه دادم ولی پریم کامل بهم ریخته یه دکتر برو و با دکترت مشورت کن من شنیدم به بعضیا نمیسازه پیاز درمانی من روز 14 پری با خوردن ال دی خونریزیم قطع شده یعنی امروز تازه قطع شد
2706