2726
سلام یه سوال دارممممممممم

من میخوام از این ماه پیاز درمانی رو شروع کنم میخوام بدونم من که سابقه پرولاکتین بالا دارم احتمال داره باز ببره بالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
سلام
ممنون از سایت خوبتون
از بچه های هایپو ( کسایی که فقط با قرص پریود میشن)کسی هست که با پیازدرمانی باردار شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه هست مارو امیدوار کنید توروخدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من تازه عضو شدم.من میخام پباز درمانی بکنم یه سوال دارم من دوره هام 28 روزه است .البته با خوردن 4 ماه عرق رازیانه شده 28 روز ومیخام واسه بارداری پیاز درمانی کنم حالا امروز 1شهریور روز اول پریمه از فردا شروع کنم تا 15 روز بعد این ماه هم میخام برم اقدام حالا تا کی بخورم وچند روز قطع کنم ؟ودوباره از کی شروع کنم؟تو رو خدا کمکم کنید .ممنون میشم
سلام دوستان من تازه عضو شدم و این مطلب رو دیدم
ن امروز 2 شهریور پری شدم و میخوام بعد از پایان دورم مجددا اقدام کنم میتونم از این روش استفاده کنم لطفا زود جواب بدید به من ممنون میشم؟
خدایا دختر تو شکمم رو به تو میسپارم
2728
حنا وستاره جان شما تا از روز اول پری شروع کن اگه خونریزی هم داشتی قطع نکن تا 15 روز بعد اون چون میخوای حامله بشی نخور تا پریود بعدیت اگه ایشاله حامله شدی شکر اگه هم نشدی باز هم از روز اوی پری بخور تا 15 روز
دوستان من امروز روز 4 پری مه از روز اول روزی دوبار پیاز درمانی رو شروع کردم با ویتاگنوس روزی 40 قطره تو دو وعده بعد

از مصرف پیاز میخورم امروز دوباره درد پری برام شروع شده و بازم خونریزی متوسط دارم عجیبه قبلا روز اول درد و خونریزی

از روز سوم خون کم و بدون درد این اولین بارمه این جور میشم به نظرتون مال پیاز ه اینجور شدم بعد بومادران و رازیانه هم میخورم
خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن !!خدایا... نمی گویم دستم را بگیر... عمریست گرفته ای مبادا رها کنی!!
سلام حاج...عرق رازیانه وبومادران رونباید توی پری بخوری...فقط وقتی پاک هستی بایدبخوری...به خاطرهمونه
خدایاشکرت....بعد7سال انتظار نورچشم ما اقامهدی روز دوشنبه11ام اسفند93 بازایمان طبیعی دنیا اومد وزندگی ماروشیرین ترکرد....خوش اومدی عزیزترازجانم
2706