2733
2734
من هر روز میومدم اینجا رو میخوندم و عضو هم شده بودم ولی اون کدی که اس ام اس میکنن رو نمیتونستم بگیرم. شماره موبایلم رو میزدم ولی نمیومد. بالاخره چند روز پیش شانسی یه بار دیگه زدم و شد. الان هم خیلی خوشحالم که میتونم با شما اینجا صحبت کنم. من معمولا پیش کسی درد دل نمیکنم و حرفام رو حتی به صمیمیترین دوستام و خواهرام هم نمیگم.
ولی اینجا خیلی راحتم و اینجا رو دوست دارم.
Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خواهرم بچه ی دومش رو 38 سالگی زایمان کرد. یه دختر خشگل و ناز و سالم و مامانی.نگران نباش.منم خیلی استرس داشتم واسه همین مانع از بارداری میشد.این ماه تصمیم گرفتم بی خیال بشم تا خدا هر چی صلاح میدونه انجام بده.تو ام زیاد نگران نباش فقط توکل کن به خدا
بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب توست و قشنگ ترین روزم روز شکفتنت
سلام دوستان. اجازه هست.
من هم این ماه پیاز درمانی کردم 10 روز خوردم ولی باردار نشدم. پرولاکتینم بالا هست و میترسم ادامه بدم. در ضمن من اندومتریوز در تخمدان چپ دارم دوتا یه اندازه 50 میلیمتر. از تجربیاتتون برام بگید . ممنون
دلم گرم خداوندی است که با دستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد...چه بخشنده خدای عاشقی دارم...که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم...... دلم گرم است...میدانم ...بدون لطف او تنهای تنهایم...برایت من خدا را آرزو دارم...
اناهیتاجون من هم مثل شما هستم . 33سال دارم و اصولا درددلمو با کسی نمیگم ولی اینجا راحتم
دلم گرم خداوندی است که با دستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد...چه بخشنده خدای عاشقی دارم...که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم...... دلم گرم است...میدانم ...بدون لطف او تنهای تنهایم...برایت من خدا را آرزو دارم...
اناهیتاجون من هم مثل شما هستم . 33سال دارم و اصولا درددلمو با کسی نمیگم ولی اینجا راحتم
2738
دوستان گلم سلام

من تخمدان پلی کیستیک هستم و پرولاکتین بالا
برای پرولاکتینم دارو میخورم و پری هام منظم شده کاملا
برای تخمک گذاری پیاز درمانی میکنم
ماه اول رو دیر شروع کردم از 17 پری با اینهمه پری زودتر از وقت اومد و خونریزیمم از قبل بیشر بود
منم از روز 4 ش شروع کردم به دوباره خوردن پیازا تا 15 روز
پریم سر وقت اومد این دفه اما فقط لکه
خونریزیم شرع نمیشه
میشه راهنمایم کنین
3 روزه اینجوریم اصلا هم حالت پری ندارم
هیوا ، همه زندگی ِ مامان و بابا که با اومدنش 13 خرداد 1392 خوشبختیمون رو کامل کرد
سلام لومینوس عزیزم به جمع ما خوش اومدییییییی.....
عزیز یعنی الان موعد پریته؟؟؟؟آز دادی شاید خدا بخواد حامله باشی گلم؟؟؟؟
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2706