2737
2734
التماس دعا شیده بوس به خودت و نینیت
آریانا برو دکتر ویزیت شو که معاینه داخلی کنه عزیزم
منم یه کم ترشحاتم فرق کرده من فقط مت فورمین یخورم
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
آسمان جون دلم نمیاد سئوالتو جواب نداده برم عزیزم ......
من 5ساله منتظرم اولین ماهه پیازدرمانی میکنم .....نمیدونم شاید از علایمه پیازدرمانی باشه گلم ولی من دلم روشنه این ماه نه ماه دیگه ما با توکل به خدای بزرگ بالاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخره مامان میشیم و پری رو از رو میبریم.... این شعار ماست عزیزدلممممممممم....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای با با این اشکای منم عین فیلم هندی بند نمیاد
منم برم صورتمو بشورم
آریانا جان تا فردا خدا نگه دار دوستمممم
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
مرسی شیده جونم . اما تو مامانی بهت قول میدم
تو روزنه امید منی که بهم بگی ادامه بدم
2728
سلام شیده جونم تو دقیقا علائم منو داری منم ترشحاتم زرد بود فکر میکردم عفونته بعدشم شبها بی خوابی صبح ها بی حالی خواب آلودگی زیر دلم هم تیر میکشید کمر درد هم داشتم
دختر به خدا تو مامان شدی اون لکهاتم مال لانه گزینی بود
دیدید گفتم دلم روشنه پام سبک بود چند تا مامان داریم .ایشالا ایندفعه هم آسمان جونم مامان میشه بگید الهی آمین
CafeMom Tickers
2738
من امروز 8 امین روز پیاز درمانیم بود خداکنه که تاثیر داشته باشه و کیستای ریزم از بین بره آخه پلی کیستیکم و فولیهای خوبی داشته باشم
من که امید دارم ایشالله که همه دوستای عزیز به زودی مامان بشن
خدا جونم شکرت
سلام بچه ها اومدم یه خبر اینجا بزارم
دوست من به نام ارزو مشکل تنبلی تخمدان و کیست داشت پیاز درمانی رو تو همین قسمت یاد گرفت و دوماه انجام داد باردار شد الان شکر خدا بچش 4 روزه بدنیا اومده پسر داره
Lilypie First Birthday tickers
مامان شیده خوبی؟خنما همتون خوبین امیدوارم همه سرحال و شاد باشن.من دیگه امیدمو از دست دادم.صبحا لکم زیاد میشه.هر لحظه هم فکر میکنم دارم پریود میشم.دیگه منتظر پریم.........
سلام.نه تبسم جون .اول بذار آبت جوش بیاد .بعد خیلی سریع پیاز رو چند تا قاچ بزن و درش رو بذار و صبر کن 5 دقیقه بجوشه و ابش در بیاد.زرد رنگ میشه.ولرم که شد بخوردوره شم فکر کنم 15 روزه ست
بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب توست و قشنگ ترین روزم روز شکفتنت
2706