2737
2734
ستایش جونم سلام خوبی گلم انشاا... عزیزم همه مامان بشیم......
الان سر نماز انقدر دعا کردم و از فاطمه زهرا کمک خواستم که انشاا... امسال خدای بزرگ به همه دوستام که نی نی میخوان یه نی نیه خوشگل ومامانی بده اگه قابل باشم.....
من هی کدومتونو فراموش نمی کنم دوست جونام.....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی دیبا جون حتما سلام میرسونم....
ببین من از روز 11 از کیت استفاده کردم که روز 12-13 یک خط پررنگ و یک خط کمرنگ بود بعد روز 14 گذاشتم یک خط بود......
آخه امروز روز 18 پری هستم احتمال تخمک گذاری تو این روز کمه . نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
بله رژیناجون نوشته بود که برا تعادل سازی هورمون fsh خیلی خوبه پیاز درمانی.بازم ببینم اگه تونستم تو خونه سرچ میکنم و برا شما و ایسان جون خبر قطعی میارم
چه مهلبونی تو مامان شیده جون بووووووووووس
2738
ادی جون منم دخترخالم کرجه ولی اونجا پره از پیاز نارنجی یعنی الان فصلشه تو هر مغازه ای پیدا میشه گلم شاید اون مغازه ای که رفتی نداشته....تو اهواز پیدا میشه چه برسه دیگه تو تهران وکرج......
واللا مامان شیده ،یکی از دوستهای من پریودهاش 28 روزه بود،میگفت این ماه کیت گذاشتم روز 19-20 دو خطه شد،در حالی که ماههای قبل فکر میکرد همون روز14-15 پری تخمک ریزی داره.خوب شما اگه از کیت استفاده کردین که مبحثش جداست
رژینا جون میگم اصلا از اثراتش همون رو نوشته بود.یکی تو سایتش اومده بود که دکترا جوابم کردن که یائسگی زودرس گرفتم.طرف31 سالش هم بود.چهار ماه از پیاز درمانی استفاده کرده بود،اومده بود کلی دعا که الان فاکتور هورمونهام اومدن تو رنج نرمال
با اطمینان کامل پیاز درمانی بکن،البته تو جواب یه کاربری نوشته بود که اگه دیدین روزی دوبار جواب نمیده براتون،از سری بعد روزی سه بار حتما انجام بدین،و نوشته بود که حتما 10-15 روز زمان استراحت به بدنتون مابین پیازدرمانی ها بدین
2706