2737
2734
ادی جون سلام گلم ....خوبی؟؟؟؟چرا پیاز زرد پیدا نمیشه مگه شما کجایی؟من همش 15 روز داشتم پیاز نارنجی میخوردم....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
سلام ارکیده جون خوبی عزیزم ؟؟؟؟ببین منم اولش حالم بهم میخورد وعق میزدم ولی گفتم هر چه باداباد اگه میخوای انشاا... درمان بشی باید تحمل کنی و خوردم و عادت کردم الان که 15 روزم تموم شده احساس میکنم به اون بوگندو عادت کردم...موفق باشی گلم ادامه بده.....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آسمان جون نیستی ؟؟؟؟من از دیروز دلدرد و کمردرد شدیدی دارم به پریم یه 10 روزی مونده نمیدونم میترسم پیازدرمانی بهم نساخته.......
سلام . من تازه اومدم. الان 5روزی هست که پیاز درمانی رو شروع کردم. سه ساله منتظر نی نی هستم.
شنیدم برای کسانی که پرولاکتین بالا دارن ضرر داره لطفا اگه چیزی میدونید منو راهنمایی کنید من هم پرولاکتینم بالا هست.
دلم گرم خداوندی است که با دستان من گندم برای یاکریم خانه میریزد...چه بخشنده خدای عاشقی دارم...که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم...... دلم گرم است...میدانم ...بدون لطف او تنهای تنهایم...برایت من خدا را آرزو دارم...
2731
سلام باران جون خوبی عزیزم ؟؟؟به جمع ما خوش اومدی گلم......
من در اینمورد دقیقا نمیدونم چون منم تازه یه دوره استفاده کردم ولی بودن کسایی که با خوردن آب پیاز افت فشار داشتن و ول کردن و با همون چند روز خوردن عمل تخمک گذاری انجام شده ....در هر صورت امیدت به خدای بزرگ باشه موفق باشی گلم.....
خواهر من تخمدان هاش خیلییی فعالن یعنی همیشه یه عالمه فولیکول داره و کیست میشه و هر ماه خیلیی درد میکشه تا پری بشه اونم کلا خیلیییی از این نظر داره اذیت میشه شدید که دکتر بهش پیشنهاد داده که باید حامله بشه (یه بچه داره)
به نظرتون پیاز درمانی براش مفیده یا نه؟
با توجه به اینکه فعاله بدتر نشه؟
خدا جونم شکرت
خوب بچه ها ببخشین ،من الان نوشته هاتون رو میبینم،آدرس سایت دکتر ابراهیم ادنان و قسمتی که در مورد پیاز درمانی هست رو براتون میذارم.سایت دوزبانه هست ترکی استانبولی و انگلیسی،به هر کودوم که تسلط داشتین ،میتونین استفاده کنین.من خودم که ترکی استانبولی رو ترجیح میدم
http://www.saracoglu.at/
http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=bitkiler&hid=kuru_sogan
2738
سلام، یاسی جون پیازدرمانی برای کسانی هست که تنبلی تخمدان دارند که باعث میشه تخمدانهاشون فولیکول

خوب داشته باشه، برای خواهر شما اصلاً مناسب نیست، چون فکر میکنم بدتر بشه.
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
خوب بچه ها ببخشین ،من الان نوشته هاتون رو میبینم،آدرس سایت دکتر ابراهیم ادنان و قسمتی که در مورد پیاز درمانی هست رو براتون میذارم.سایت دوزبانه هست ترکی استانبولی و انگلیسی،به هر کودوم که تسلط داشتین ،میتونین استفاده کنین.من خودم که ترکی استانبولی رو ترجیح میدم
http://www.saracoglu.at/
http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=bitkiler&hid=kuru_sogan
رژینا و ایسان جون،من سعی میکنم تو سایت یه سرچی بکنم و اطلاعات در مورد پرولاکتین و fsh رو براتون بذارم
دیبا جون اگه میتونی و ترکی استانبولی بلدی یک جاهاییش که به درد بچه ها میخوره ترجمه کن براشون بزار. ممنو گلم.

هرچی خودت ازش فهمیدی رو اینجا بزار:))
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
ستایش جون چشم من سعی میکنم بخونم و هر چی که میفهمم و فکر میکنم برا شما هم موثره براتون میذارم.فقط یه مشکلی هست ،من خودم اهل تبریزم و ترک هستم،بعضی دستورات گیاهی که پروفسور میگه:من فارسی اون گیاه رو نمیدونم و مجبور خواهم شد که ترکی اون رو براتون بنویسم و دوستانی که واردن لطف کنن بهم کمک کنن،تا بتونیم اسم گیاهها رو ترکی به فارسی ترجمه کنیم.
رژینا جون با این حساب مشکل شما هم حل میشه.
فقطچی بگم این نانجیب ها رو که همه جا رو فیلتر کردن،مثلا قسمت سرچ سایت پروفسور فیلتره،وگرنه من سر صبحی یه سرچی کردم که در مورد پرولاکتین و هورمون ها براتون اطلاعات بدم
2706