2726
عنوان

مرکز خرید تو ساری

3687 بازدید | 3 پست
ساروی های عزیز ما تازه اومدیم ساری و واسه چند سالی باید ساری زندگی کنیم اگه مراکز خرید خوب لباس مجلسی مانتو لباس خانگی کیف کفش میشناسین لطفا راهنمایی کنید
مدوسا باید بگی که منظورت از مرکز خرید خوب چیه؟اینکه همه جور جنس توش باشه و قیمتاش ارزون و تنوع زیاد باشه(بیشتر برای لباسای تو خوه و یا کفش و کیف دم دستی)یا نه جنسای خوب با قیمت خوب!و بیشاتر لباسایی برای مهمونی و مراسم و کیف و کفشای مارکدار گرون؟!

واسه اولی من یه بار رفتم بازار ترکمن که خیلی خوشم اومد یه جورایی با مزه بود و همه چی هم توش داشت با هرجور قیمتی تازه بیشتر فروشنده هاش هم خانم بودن و اکثرا ترکمن..

برای مورد دوم هم خیابون فرهنگ خوبه و میشه گفت میتونی توش خیلی از برندهای معروفو پیدا کنی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدوسا باید بگی که منظورت از مرکز خرید خوب چیه؟اینکه همه جور جنس توش باشه و قیمتاش ارزون و تنوع زیاد ...

جایی تو ساری میشناسید که کراپ و تیشرت های قشنگ و قیمت مناسب داشته باشه؟ کلا مرکز خرید های محبوب کجا ان😁

2728