2733
2734
سلام فردا قراره پسرمو ببرم ختنه کنم . خیلی استرس دارم اصلا نمیتونم گریشو ببینم. واسه یه آزمایش خون هم که واسه زردیش ازش گرفتن کلی گریه کردم چه برسه به ختنه.
میشه لطف کنید کامل برام توضیح بدین که دردش چقدر بچه رو اذیت میکنه ؟ یعنی چند روز طول میکشه یا چند ساعت تا آروم بشه؟ روزای بعدی دیگه درد نداره و نا آرومی نمیکنه؟ برای روش حلقه هم امپول بی حسی میزنن؟
ممنون
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم
پسر من وقتی آمپول بی حسی رو زدن گریه کرد و کمی ناراحتی می کر تا خوابش برد ولی روزهای بعدی اصلا مشکلی نداشت اون موقع دو ماهش بود و به نظرم بهترین زمان بود
اصلا نگران نباش همه چیز راحت تر از اون چیزیه که ما فکرش رو می کنیم
خدایا
همه از تو میخواهند بدهی
اما من از تو میخواهم بگیری
خستگی.دلتنگی و غصه ها را
از لحظه لحظه های روزگار همه آنهایی
که دوستشان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ناراحت نشو. دردش روز اول زیاده بخصوص جیش اولشون بعدشم تا شب میتونی استامینوفن بدی فرداش یه کم تو شستشو درد داره ولی دیگه خوب میشه بشرطی که تند تند بشوری و پماد بزنی روزی هفت تا ده بار زیادم پوشکسو سفت نبند هرچی هوا بره زودتر خوب میشه و می افته کجا میبریش چند وقتشه به سلامتی
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
2728
عزیزم دردش فقط همون روز هست بوشک ش نکن و زیرش از این نم کیر های یه بار مصرف که دارو خونه داره بنداز محل دکتر به خونتونم نزدیک باشه منم بشت در اتاق کریه میکردم. ولی اشکال نداره دیکه باید انجام بشه
پریسا جان من اصفهان هستم . پسرم 27 روزشه و میخوام ببرم بیمارستان عسکریه. چون شنیدم در روز خیلی ختنه انجام میدن و دکتراش دستاشون فرز شده
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم
2738
حالا دردی که میگید فقط برای همون روزه چه جوریه؟ بچه نا آرومی میکنه یا گریه های سوزناک میکنه؟
به سلامتی باشه عزیزم. سعی کن بیشتر بازش بزاری. و حتما. حتما موقع شستشو نکاتی که میگن را رعایت کن. تا زود بیفته بین سه تا پنج روزم می افته

که رو سیاه شوند آنانکه :
بعد از عمل میگن قنداقش کنیم تا دست و پا نزنه. پس چه جوریه که میپید باز بزاریمش ؟
طاقت هر بچه ای فرق می کنه،پسر من که فقط کمی گریه می کرد اونم فقط روز اول
خدایا
همه از تو میخواهند بدهی
خستگی.دلتنگی و غصه ها را
که دوستشان دارم
موقع جیش کردن یهو گریه میکنه و یا اگه پاش بخوره به بدنش ولی چون بیشتر میخوابه زیاد اذیت نمیشه

که رو سیاه شوند آنانکه :
من که پوشکش می کردم البته سفت نبود دقیقا همین طوریه که پریسا مامان مهبد میگه
خدایا
همه از تو میخواهند بدهی
خستگی.دلتنگی و غصه ها را
که دوستشان دارم
از همتون ممنونم. خودتون و نی نی هاتون همیشه سلامت باشید
2706