2737
2734
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه. این اولین روزیه که من غضو سایت شدم. من قصد دارم در جند ماه آینده اقدام به بارداری کنم. یه سوال داشتم. ویتامین E و فولیک اسذ چه موقع در روز باید مصرف بشن؟ منتظر جوابم
2731
راستش چند وقتیه که احساس میکنم کیست تخمدان دارم . 4روز از روز اآخر عادت ماهانم گذشته بود که دوباره عادت شدم و دیروز یه بار سنگین بلند کردم و یکدفعه درد شدیدی گرفتمو پای چپم انگار قطع شده دردی کشیدم که نگو به نظرتون کیست تخمدانه؟ خونریزی شدیدی هم داشتم که الان کمتره و معمولی شده امروز روز سومیه که خونریزی غیرعادی دارم یکی بهم بگه چم شده؟ خیلی نگرانم
کاش شبی روزی جایی بر لبان تو تکرار می شد @ نامم @ :( چه اشتباه بـزرگیست تلخ کردن زندگیمان برای کسی که در دوری ما شیرین ترین لحظات زندگیش را سپری میکند <3 اینم کلوب هام:http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30862 http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30863 http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30864 کسب درآمد
سلام خانم دکتر من دیروز صبح مجبور شدم که از قرص ارژانسی استفاده کنم البته دو ساعت قبلش دو تا hd خوردم چون ترسیدم که دیر بشه بعد رفتم دنبال قرص ارژانسی که اکثر دارو خانه ها نداشتن بعد از یک ساعت قرص رو پیدا کردم و دارو خانه گفت که دو تاشو بخور همین الان من هم خوردم حالا احتمال حاملگی هست؟ از زمانی که مجبور شدم قرص استفاده کنم فقط 3 ساعت گذشته بود زود اقدام کردم ولی نمی دونم که احتمال حاملگی بازم هست؟ و این قرص hd که قبلش استفاده کردم مشگلی ایجاد نمی کنه؟
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
سلام من جندماهی میشه بافاصله یک هفته پریودمیشم باتوجه به ازمایشایی که دادم تیروئیدهم ندارم ذخیره تخمدان هام هم خوب بود دوماه پروزسترون مصرف کردم اما خوب نشدم دردپریودمداوم دارم تا چندروز پیش رفتم سونو که دکترگفت کیست 3سانتی دارم ویه پولیپ هم دارم الان بعداز حدودیه هفته مصرف پروزسترون پودنشدم مشکل کجاست چی کارباید کنم؟
سلام خانم دکتر خسته نباشین. اگه وقت نکردین جواب منو بدین ایرادی نداره آخه دختر من دیگه به دنیا اومد الانم 2 ماه و نیمشه.ممنون
ریحانه جونم دخمل نازم بالاخره اومد..... فداش بشم .... خداروشکر که تونستم این حسو تجربه کنم .
2738
سلام .خواهشا یکی جواب بده خیلی نگرانم امروز رفتم دندونمو کشیدم دکتر داروی بی حسی زد برا جنین ضرر داره؟؟؟؟/ خوتهشا جواب بدید ماه یک هستم
خدایا خودمو به خودت سپردم من و همسری رو یه لحظه هم تنها نذار
سلام خدمت خانوم دکتر من میخوام از طریق رحم جایگزین بچه دار بشم تو اینترنت خوندم کسی که از طریق رحم جایگزین بچه دار میشه میتونه خودش به بچه اش شیر بده میخواستم ببینم همچین چیزی امکان دار یا نه؟ ممنونم از لطفتون
سلام من امروز روز دهم انتقالم بود ازمایش دادم گفت مشکوکه ممکنه منفی بشه لطفا اگه کسی هست منا راهنمایی کنه
خدایا گوش کن به التماسهای من شرمسارم که با حال مستی به سوی تو کرده ام دست نیاز درازمرا گوش کن ، مرا بپذیر که جز تو ندارم قبله ای برای نماز
سلام من تازه دیروز عضو سایت شدم و خوشحالم که قرار دوستای جدید پیدا کنم. من همیشه پریودام منظم بوده این ماه برای بارداری اقدام کردم الانم 5 روز پریودم عقب افتاده ولی هرچی بیبی چک استفاده میکنم منفی یعنی باردارم اگه نیستم چرا پریود نمیشم؟ لطفا راهنماییم کنین. مرسی
2706