2737
2734
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست
سلام خانم دکتر..من تنبلی تخمدان دارم.دوره هام 37تا 39متغیرره از همون ابتدای بلوغ....5ساله مزدوج شدم...دو ساله جلوگیری نمیکنم...بهمن عمل باز کیست درمویید داشتم..بعد عمل با مصرف داروهای کلومفین..دوفاستون..آمپول hcg.. دوره هام شد25"26"31"33متغیرر شدد..این ماه دارو مصرف نکردم..امروز31قاعدگی هستم..بی بی چک منفی شد...ایا زودی زدم...اصلا گیج شدم نمیدونم دوره هامو مثل قبل عمل در نظر بگیرم یا بعد عمل...کی دیگه بی بی بزنم...ازمایش خون کی بدم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم دکتر وقتتون بخیر وشادی . من 25 سال سن دارم .پلی کیستیک هستم .10 ماه اقدام به بارداریکردم ولی نشدم .دکترم بهم کلومیفن و گونال دادن که با گونال تخمک خوب داشتم ولی باردار نشدم .در آزمایش PCT بار اول اسپرمی دیده نشد وبار دوم اسپرم بی حرکت بوده .آز اسپرم شوهرم هم سالم بوده علت چیست ؟
صداى خنده هاى خدا را میشنوى ؟ دعایت را شنیده و به آنچه محال میپندارى ، میخندد ... دوست خوبم . برای سلامتی فرشته ی آسمانی من صلوات میفرستی ؟![smiley]s/sm_60.gif[/smiley] اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم [smiley]l/l_04.gif[/smiley]
2731
سلام صبح بخیر . . . من شهریور 91 زایمان داشتم و بعد از اون دوره قاعدگی برنگشت که فکر میکردم به خاطر دوران شیردهی هستش . . . فروردین همین امسال دخترم را از شیر گرفتم ولی طی دو ماه بعد برنگشت بعد از مراجعه به متخصص زنان آمپول پروژسترون تجویز کردند و قرص برای خشک شدن کامل شیر که در دوران قاعدگی استفاده کنم . . . الان چهار روزه آمپولها را زدم ولی خبری نیست ؟؟ میخوام ببینم تا کی باید منتظر باشم ؟؟ اگه برنگشت چکار کنم ؟؟ و اینکه من الان تو دوران رژیم به سر میبرم ولی به سختی وزنم کم میشه میخوام ببینم ممکنه به خاطر نداشتن دوره قاعدگی باشه ؟؟ از طرفی از وقتی آمپولها را زدم وزنم اضافه تر شده میخوام ببینم ربطی داره یا نه ؟؟ شرمنده که سوالام زیاد شد
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
سلام خانوم دکتر خسته نباشیدو و قتتون بخیر من 24 سالمه و 3 ساله که ازدواج کردم. قبل ازون دردای شدید موقع پریود داشتم و بعد از ازدواج هم ادامه پیدا کرد. اما هیچ مشکل دیگه ای نداشتم و سیکل های پریودم هم کاملا" مرتب بود. پارسال سونوگرافی دادم و متوجه کیست 5 سانتی تو تخمدان راستم شدم که هموراژیکه و حاوی سپتوم هست. بعد ازون دکتر برام اسد فولیک و ویتامین e پیشنهاد کرد و علاوه بر اون درمان سنتی هم انجام دادم. اما بعد از 3 ماه که سونوگرافی انجام دادم دیدم تازه چند میلیمتر هم بزرگتر شده. اینبار پیازدرمانی رو شروع کردم و 3 ماهه که ادامه میدم اما هیچ فرقی نکردم. درمان دکترها هم جواب نمیده و میدونم آخرش میگن باید عمل کنی اما من میخوام بدون عمل این کیست درمان شه. لازم به ذکره که جوش صورتم زیاده و واقعا" اعصابم رو خورد کرده. راستی من هنوز اقدام به بارداری نکردم و فعلا" بچه نمیخوام و فقط میخوام کیستم درمان شه. میخواستم درمان شما رو امتحان کنم و خیلی هم نگرانم. منتظر پاسختون هستم. ممنون
ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.
سلام من میخوام دستگاه برای جلوگیری انتخاب کنم ولی خیلی پریود میشم 2 روز اولش خیلی کم ولی بعد اون خیلی زیاد میشه و آیا میشه دستگاه بزارم اگر آره میشه بگید ساخت کدوم کشور خوبه یا اسمش بگید اگر نه میشه یه قرصی واسه کم شدن پریود بگید ببخشید من تجربه ندارم نمیدونم درست گفتم یانه...
2738
سلام خانم دکتر عزیز من تنبلی تخمدان دارم و دکتر برام کلومفین و متفورمین تجویز کرده بعد از دو ماه از مصرفش این ماه روز 13 پریودی سونو کردم که نوشته هیچ فولیکول و مایع آزادی مشاهده نشده ،من 14 و 15 پریودم (یکی ، دو روز بعدازسونو)هم ترشحات کشدار سفیده تخم مرغی رو داشتم میشه با وجود مصرف دارو و این ترشحات تخمک گذاری نکرده باشم؟ ممنون از شما
خداوندا من در کلبه ی فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری.....من چون تویی دارم و تو............ چون خود نداری.
سلام خانم دکتر من در هفته 33 بارداری هستم و نسبت به 2 هفته پیش 1 کیلو وزن کم کردم و قلب بچم تند میزنه البته تکون هم زیاد میخوره. دکترم به من آمپول برای کامل شدن ریه بچه داده و سونوی بیو فیزیکال نوشته میخواستم بدونم مشکلی وجود داره؟؟ این علائم جای نگرانی داره؟؟
سلام من امروز 10 روز میشه که پریودم عقب افتاده و هیچ دردی مبنی بر پریود نرادم اما ترشحاتم زیاده. تست ادرار انجام دادم منفی بود.به نظرتون چند روز دیگه باید صبر کنم و آیا ممکنه باردار باشم؟
2706