2737
2739
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست
سلام خانم دکتر مرجانی عزیز. از اینکه دلسوزانه برای ما وقت میگزارید ممنونم.
34 ساله هستم و پسری 18 ماه دارم . در 34 هفتگی به علت فشار خون بارداری, زایمان و طبیعتا سزارین شدم. از 4 ماهگی هم شیر دهی نداشته ام.
5 تا 11 مهر پریود بودم. 19 مهر دوباره خونریزی پیدا کردم و با مراجعه به دکتر و آزمایشات کامل مشخص شد مشکل هورمنی وغیره ندارم. فقط کمی کلسترولم بالا بود. (وزنم 65 است.) که پرهیز غذایی و رژیم را مو به مو رعایت کردم.
ایشان علت خونریزی ناگهانی را شوک عصبی تشخیص داد. الان مجددا از 13 آبان خونریزی دارم. هر دو دفعه شرایطش مانند پریود است. خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.
مامان یه پسری ناز
سلام عرض ادب و خسته نباشید
خانم دکتر من در تاریخ 9*2*92 زایمان کردم 4 ماه بعد از زایمانم پری شدم ولی خیلی غیر طبیعی حدود دو ماه طول کشید بعد به دکتر مراجعه کردم گفت هیچ مشکلی نداری بهم قرص مدروکسی پروژسترون و امپول استروزن داد
اینا رو که استفاده کردم یعنی امپولا خوب شدم ولی در حین قرص خوردن دوباره خونریزی شروع شد
میشه لطفا بگید خونریزی های غیر طبیعی بعد از زایمان به چه علت ؟

من یک هفته ایی بود که زایمان کرده بودم پسرم زردی داشت از پله های خونمون داشتم می رفتم که سرم گیج رفت و 4-5 پله با هم خوردم زمین میشه بخاطر اینم باشه؟

ممنون از راهنماییاتون
نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت فردا هم هست خوشبختی یعنی نگاه خــــــــــــدا*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام خدمت خانوم دکترممنون می شم اگه سوالم پاسخ بدین

شوهر من واریکوسل داره البته عمل شد ولی فایده ای نداشت می خواست بدونم با شرایطی که شوهرم داره من می تونم از ای یو ای جواب بگیرم یعنی اسپرم شوهرم به درد ای یو ای می خوره یا نه؟
motiliy grade (a&b) 13%
morpholigy normal 15%

motile sperm concentraiion 1.0

functional sperm concentration 0.9
sperm motiliy endex 34

all sperm 20 mil
all motile sperm 2.50 mil

all functionl sperm 2.25

البته خدمتتون عرض کنم خودم از نظر رحم وتخمدانها ولوله های رحمی هیچ مشکلی ندارم روز 15 پریود سونو شدم که نوشته بود رحم وابعادواکوی نرمال دارد ضخامت اندومتر 7 می لیمتراست در تخمدان چپ یک فولیکول بقطر 17 میلیمتر دیده میشود ودر تخمدان راست یک فولیکول بقطر 9میلیمتر دیده میشود بقیه فولیکولهاای تخمدانها 6 میلیمتر وکمتر هستن این سونو بدون خوردن هیچ دارو امپول انجام شده در حالت طبیعی
2731
با سلام.من 92.7.8اخرین پریودم بوده و آزمایش خون و تست نشان داده باردارم.درد شدید شکمی و گاها هم کمر دارم.سوزش در ادرار و عفونت هم دارم.آیا این دردها میتونه از علائم حاملگی خارج از رحم باشه؟از قبل تبخال تناسلی و عفونت قارچی داشتم.کسی هست کمکم کنه؟
با سلام.من 92.7.8اخرین پریودم بوده و آزمایش خون و تست نشان داده باردارم.درد شدید شکمی و گاها هم کمر دارم.سوزش در ادرار و عفونت هم دارم.آیا این دردها میتونه از علائم حاملگی خارج از رحم باشه؟از قبل تبخال تناسلی و عفونت قارچی داشتم.کسی هست کمکم کنه؟
سلااااام خانوم دکتر
خسته نباشین
خواهر من 2 روزه سزارین کرده به صورت اورزانسی تو 7 ماهگی بچشم تویه دستگاهه
به خاطر همین دکتر دیگه ای عملش کرده
امروز مرخصش کردن
اما هیچ دارویی نداده بهش الانم خیلی درد داره
ایا باید دارو میداد؟
اگه میشه بگید چه دارویی که بریم از داروخانه بگیریم؟
اصلا نمیتونه تا مطب یه دکتر هم بره
خانم دکتر عزیز سلام من شهریور ماه 13 روز پریم عقب افتادرفتم دکتر و آزمایش وسونو که دکتر آمپول پروژسترون دادوبعد از یک یک هفته پری شدم -تو سونو چند تا فولیکول کوچیک نشون داده بود که دکتر گفت تخمک گذاری نداشتی و قرص کلومیفن داد این ماه سومه که دارم میخورم و 1 ماهه اقدام کردم ولی نتیجه نگرفتم با توجه به اینکه من 2 ماهه اومدم کانادا وخیلی آشنایی با مراکز درمانی اینجا ندارم ممنون میشم کمکم کنید -و اینکه تا چه موقع بایداین قرص استفاده کنم؟
2738
سلام خانم دکتر من می خوام از این ماه لتروزول بخورم ولی خیلی دو دلم نمی دونم بخورم یا صبر کنم بازم شاید باردار بشم? Pco هستم تازه 20 روزهمتفورمین رو شروع کردم 4 ماه هم هست که باردار نشدم کمکم کنید. لتروزول عوارض خاصی داره?
سمیه:عامل زگیل تناسلی ویروسه، باید برای نامنظمی بررسی دقیق هورمونی بشین.بعد از بررسی بهتون میگم حاملگی شانسش چطوره ولی به خاطر زگیل منعی برای بارداری ندارین فقط باید سزارین بشین.
سمیه:عامل زگیل تناسلی ویروسه، باید برای نامنظمی بررسی دقیق هورمونی بشین.بعد از بررسی بهتون میگم حاملگی شانسش چطوره ولی به خاطر زگیل منعی برای بارداری ندارین فقط باید سزارین بشین.
2706