2726
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184135 بازدید | 3361 پست
سلام خانم دکتر خواهش می کنم جواب منو هم بدین:

یه هفته هست که وارد ماه 5 بارداریم شدیم ولی تو این چند روز روزی دو یا سه ساعت دل دردهای مبهمی داشتم که بعد از استراحت بهتر می شدم ولی از دیروز عصر که رفتم برای پیاده روی هنوز چند قدم بیشتر نرفتم دل دردم شروع شد و با استراحت خوب می شد ولی به محض این که تکون می خورم دردم دوباره شروع می شه حتی کمر درد هم اضافه شده و با استراحت هم بهتر نمی شه و مداوم شده و خوشبختانه خونریزی و لکه بینی ندارم خیلی نگرانم می شه راهنماییم کنید

آیا تحرک برای من ضرر داره؟
سلام خانم دکتر.
من پریودای منظمی دارم مثلا 24تیر و 21مرداد و 19شهریور و 13 مهر. من و همسرم در 24 و 26 و 28 مهر و 1 و 3 آبان برای بارداری اقدام کردیم. 10 آبان صبح با خونریزی از خواب بیدار شدم و به خیال پریود فهمیدم که باردار نیستم ولی خونریزیم تو 11 آبان طرفای غروب قطع شد. 12 آبان طفای بعدازظهر دوباره اومد و تا الان قطره قطره میاد در صورتی که همیشه تا 5 روز رو خونریزی دارم. سینه هام درد میکنه تیر میکشه در صورتی که تو پریودهای قبلی اینطور نبودم، یه ذره هم خارش دارم. هاله دور سینه ام کمرنگ شده شدید( تو بارداری قبل هم اینطور بودم) من یه سقط تو اواخر 3 ماهگی داشتم در 15 فروردین به دلیل مسافرت.
ببخشید طولانی شد. به نظرتون مشکلی برام پیش اومده؟؟؟؟؟
راستی 9 آبان آز خون دادم بتام 3 بود درصورتی که قبلا بین 0.1 تا 0.4 بوده
خدای خوبم به خاطر هدیه ات ممنون. سپردمش به خودت
"فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانم دکتر مرسی ک به سوالم ج دادین خانم دکتر من سوالمو در صفحه2ازتون پرسیدم ولی این ماه پریود من با12روز تاخیر اومد خیلبی هم جوش زدم

خانم دکتر پوستمم چربه خیلی نگرانم ک مشکلی داشته باشم تاریخ پریودهای این 10ماه من بصورت زیر است
28بهمن
27اسفند
30فروردین
7اردیبهشت
8خرداد
6تیر
12مرداد
12شهریور
24مهر
خدایا خیلی شکرت......
2728
سلام خدمت خانم دکترعزیزمن آندومتریوز دارم بعلت چسبندگی زیاد لاپارتومی شدم البته قبل ازلاپراتومی 6 تادکاو بعدش 2 تازدم آخرین آمپولو مهرماه زدم ولی تاحالا پری نشد م

اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
باور محال بودنش را عوض کن . . .
من ٢٩شهریور در هفته ١٧بعلت بارکی کیسه جنینم سقط شد ١٥ مهر کورتاز شدم إز جمعه درد داشتم و بقایای بارداری دفع می شد دیروز خونریزی داشتم رفتم سونو وضعیتم منل قبل إز کورتاز بود و دکتر می که شاید دوباره کورتاز بشم کمه می شه
سلام من آزمایش htlv مثبت شده و همسرم منفی است آزمایش pcr هم دادم که جوابش را براتون میذارم لطفا نظرتون در مورد آزمایش بگید و اینکه ما قصد بچه دار شدن داریم با توجه به منفی بودن آز شوهرم باید چکار کنیم که او هم مبتلا نشه ممنون
Molecular & PCR Testing HTLV PCR …………………………positive
E human T-lymphotropic v Type genome is diploid, composed of two copies of a single-strang A viruse whose genome is copied into a double-stranded DNA form that integrates into the host cell ome, at which point the virus is referred to as a provirus.
،28 سالمه تازه ده روزه فهمیدم!هیچی نمیدونم پیش دکتر سروقد مشهد رفتم اصلا هیچی و بررسی نکرد گفت مهم نیست دیگه نیا اینجا ولی من میگم اگه مهم نیست چرا همیشه تو آزمایش ها هست؟آز خونم خوب بود فقط کراتین 1.14 بود میترسم کلیه هام مشکل پیدا کرده باشه اما الان تنها ناراحتیم به خاطر بچه است ما اقدام برای بارداری داشتیم ولی از موقعی که جواب آز امون وگرفتیم نمیزارم شوهرم کاندوم استفاده نکنه حالا باید چکار کنم؟
خانم دکتر نگفتبد که جواب آز که براتون گذاشتم چی نوشته؟
تورو خدا شما اطلاعات کامل بهم بدید؟اگه بیخطره پس چرا آزمایش میکنند؟
یک دنیا ممنون
صبورانه درانتظاربمان...هرچیزدرزمان خودش رخ می دهد.باغبان حتی اگرباغش راغرق آب کنددرختان خارج ازفصل خودمیوه نمی دهند...
سلام خدمت خانم دکتر عزیز. خسته نباشید. من یه مشکل دارم. موقع نزدیکی ببخشید ابتدای واژنم خیلی درد میکنه و میسوزه. البته عفونت دارمو اصلا خوب نمیشه. داکسی و مترانیدازول. ژل مترانیدازول و کلوتریمازول و آمبول سفتریاکسون هیچ کدوم اثر ندارن. فوقش 1 هفته ترشحاتم عادی میشه. خواستم ببینم این درد و سوزش ابتدای واژن موقع نزدیکی از چیه؟ ممنونم.
خدایا هزاران مرتبه شکر.نینی نازم توراهه....
saaaalaaaam khaste nabashin baratoon arezoye movafaghiat daram.khanoom doktor man saken kish hastam va inja faghat ye bimarestan dare ba 2ta pezeshke motakhases zanan mikhastam rahnamaeim konin ke ag to in sharayet bardar besham behtare ya baraye morajee be motekhases va zayman be tehran biam behtare
فرزان پسر بزرگه متولد۶/۷/۹۳ فرحان پسرکوچیکه متولد۲۵/۱۱/۹۴
saaaalaaaam khaste nabashin baratoon arezoye movafaghiat daram.khanoom doktor man saken kish hastam va inja faghat ye bimarestan dare ba 2ta pezeshke motakhases zanan mikhastam rahnamaeim konin ke ag to in sharayet bardar besham behtare ya baraye morajee be motekhases va zayman be tehran biam behtare
فرزان پسر بزرگه متولد۶/۷/۹۳ فرحان پسرکوچیکه متولد۲۵/۱۱/۹۴
سلام خانم دکتر خسته نباشید . مشکلی که دارم که خیلی دارع اذیتم م یکنه من یه پسر 4ساله دارم بعد از وضع حملم به پیشنهاد دکترم قرص ال دی رو که قبلا مصرف داشتم رو شروع کردم . ولی احساس می کنم باعث کاهش میل جنسیم شده . جایی هم خوندم به خاطر کاهش سطح هورمون تسترون دربدنه . ایا درسته چه راه حلی برام پیشنهاد دارید . ممنون
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
سلام خانم دکتر من سوالم صفحه بیست چهار پرسیدم خواهش میکنم جواب بدید یه بار دیگه سوالم میزارم خانم دکتر من یه دختر بیست دو ماهه دارم دیگه نه خودم نه شوهرم به هیچ وجه بچه نمیخوایم میخوام توبکتومی کنم بیست هفت سالمه ایا میتونم این عملو انجام بدم اگر نه میشه بگید کی میتونم برای این عمل اقدام کنم در حال حاضرم قرص مصرف میکنم پیشگیری طبیعی دارم ولی بازم میترسم خواهش میکنم جواب بدید واقعا مهمه برام
خدایا شکرتتتتتتتت
سلام خانم دکتر خسته نباشید
چسبندگی رحم دارم 2 بارم ای وی اف کردم جواب نگرفتم
دنبال طب سوزنی یا دارو گیاهی هستم تا حالا هم استفاده نکردم
بنظر شما من باید چه کار کنم ؟
ممنون
همسری عاشقتم
با سلام خانم دکتر نزدیک دو ماه و نیم که سزارین کردم از چهار ماهگی که حامله بودم نزدیکی نداشتم خون ریزی بعد از زایمانم تا 40 روز طول کشید . 30 مرداد زایمانم بود 31مهر پریود شدم توی اینمدت با شوهرم نزدیکی داشتیم که همراه با درد بود اخرین باری که نزدیکی داشتیم علاوه بر درد لکه قهوه ای هم دیدم . میخواستم ببینم این طبیعه بعد یه مدت طولانی نزدیکی نداشتن یا نه؟
دخترم همه چیزم دخترم همه عمرم دخترم همه وجودم
2706