2733
2734
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184142 بازدید | 3361 پست
سلام ..خسته نباشیدممنون بابت جوابتون..الان نزدیک 70روزه زایمان کردم البه سزارین روز43م پاک شدم 10روزبعدترشح لزج خونی داشتم 2روز خیلی کم بود گفتم شایدپریوده ولی زودپاک شدم وشدیدهم نشد چندروزی پاک بودم نزدیک 15روز ازوز5شنبه ظهرترشح قهوه ای داشتم غروب همون روز خونریز شد دحدکم ومعمولی شبش ترشح مشکی شد جمعه خونریزی بودشبش کم شد دیروزهم قهوه ای بود بعدپاک شدم الانم پاکم چی بوده پریوده خودمم شیرمیدم توبچه اولم 20ماه پاک بودم میدونم ربطی نداره جهت اطلاع گفتم ....البته کمردردخفیف پریودی هم داشتم
الحمدلله رب العالمین ...
کمککککک من 18 هرماه تقریبا پریود میشدم اما تو ماه رمضون نشدم ولی تو همون تاریخ یکی دوروز تو ترشحاتم یکم خون دیدم اما سه روز هم نشد دو روز دیگه میخام برم کربلا میترسم یهو اونجا پریود شم چیکار کنم
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری .... فکرشو بکن اگه با خدا دوست بشی ؛ چه زیبا شکل می گیری ... !!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با سلام من هفته نوزدهم بارداری هستم و جفتم پایینه. حدود ده روز پیش خونریزی پشت جفت داشتم که بعد یک هفته استراحت مطلق و مصرف شیاف جذب شد. می خواستم بدونم از نظر شما میتونم برم مسافرت؟
سلام خانم دکتر من دیروز کیت تخمک گذاری مکس 14 خریدم و امروز که روز دوازدهم پریودمه استفاده کردم یه خط صورتی بالا افتاد پایینم یه هاله صورتی کمرنگ . این معنی اش چیه؟
خدا جونم دلم یه نی نی سالم و خشگل می خواد. تو رو قسم به بزرگی ات مارو به حاجتمون برسون... الهی آمین
2728
سلام خسته نباشید ، موضوع مهمی پیش اومد ک مجبور شدم مزاحمتون بشم. چهاردهم خرداد(ماه پیش ) رابطه ایی داشتیم و 28 خرداد هم عادت شدن ( درست در موعد مقرر ) و دوروز خونریزی و دوسه روز لکه بینی داشتن . در دوران عادتشون ، یعنی در تاریخ 29 خرداد الی 1 تیر هم رابطه ی محافظت نشده داشتیم . ( چون تو دوران خونریزی بودن و خب فکرنمیکردیم ک خطرناک باشه) ولی قبل و بعد از عادتشون چندبار دچار افت فشار وضعف شدن . من خیلی ترسیدم از حاملگی خارج رحمی به همین خاطر 15 تیر ماه پیش یه ماما رفتیم و ازش تست خون بارداری گرفتن و گفتن بارداری منتفیه . بعد از 11 روز دوباره به آزمایشگاه مراجعه کردیم و در تاریخ 25تیر دوباره آزمایش خون دادیم و جوابش منفی بود . حالا که 8 مرداد هست هنوز پریود نشدن و حتی روز 29 تیر پیش دکتر رفتن و دکتر دو عدد آمپول پروِسترون بهش زده که هنوز تا الان خونریزی نداشته . روز 4 مرداد هم رفت سونوگرافی و سونو در تخمک چپش یک فولیکول در اندازه بیست (20) * شانزده (16) تشخیص داد. دیشب هم دور نافشون درد داشتن .من ترسم از حاملگی خارج رحمیه و بخصوص حاملگی در داخل تخمدان . میشه راهنمایی کنید لطفا ؟
هفته پیش دکتر بودم و یونو واژینال انجام دادم دکتر گف واسه نیمه دوم پریود (روز ۱۶) ضخامت رحمم زیاده (۱۷میلیمتر) باید دوباره برم سونو اگه اگه بازم زیاد بود نمونه برداری بشه. میشه بگید میزان معمول اندازه ها ی ضخامت آندومتر چنده؟ البته بگم دکتر روز پری رو اشتباه حساب کرد من روز ۲۲ بودم. سه تا فیبرمم دارم و کلیش ریزه یعنی لوکالیزه نشده. باردارم نیستم.قاعدگیم منظمه. فقط کمی در طول ماه ترشح دارم. خونریزیم سه روز اما بنظرم زیاده. کم خونی ندارم.دردم شدیده. موقع نژدیکی درد ندارم لکه بینی ندارم. یک بار زایمان داشتم ۳۴ سالمه. کمی نگرانم نیاز به توضیح دارم. ممنونم
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی
به نام خدا سلام و خسته نباشید خدمت سرکار خانم دکتر عزیز ، خدا خیرتون بده که وقت میذارین . سرکار خانم دکتر هفته 12 بارداری که بودم آزمایشات و سونو غربالگری و انجام دادم که نتیجه هرکدومش اینطور بود . سونو : پلاسنتا پوستریور می باشد , طول سرزیکس 32MMو بسته , NT=2/8mm , crl78/2mm , NB رویت شد و یکی از آزماشاتم هم که طبق گفته پزشکم باید تکرار میشد و ارجاع دادن به دکتر عفونی به اینصورت بود :CMV-G=<20.0 , CMV-M=0.2 , LISTERIA=1.128 , TOXO-G=5 , TOXCO-M=NEGATIVE0.3 , RUBELLA-G=180 پیش دکتر عفونی که رفتم و آزمایشهای زیر و درخواست تکرار دادن و به شرح زیر بود : Rubella Avidittty -IGG=39.1 Rubella-G=138.0 Listeria-IGg=138.0 Lsteria-Igm و Listeria-IGg هردوشون منفی زده بود . که بعد از گرفتن این آزمایش قرار شد دوباره برم پیش دکتر عفونی و دوباره تکرار بگن اما هنوز نرفتم . خواستم بدونم آیا نیاز به تکرار هست ؟ چون واقعا آزمایش دادن و منتظر جواب موندن که مبادا مشکلی باشه شدیدا اذیتم میکنه , از طرفی الان که در هفته 21 بارداری هستم کون و جنب و جوش مسافر کوچولوم و حس میکنم و حاضر نیستم بهم خبری بدن که قرار باشه ازش جدا بشم . لطفا راهنماییم کنید . قببلا از لطفو عنایت سرکار خانم صمیمانه سپاسگذارم .
دوستت دارم خدا
2740
سلام خانم دکتر من 25 سالمه 2 ساله ازدواج کردم 1 سال تو اقدامم اما هنوز موفق نشدم خودم آزمایشاتم مشکل نداشته آز شوهرم : تعداد اسپرم 121 ملیون اما حرکت 10 بود دکتر اورولوژی رفت براش فقط ویتامین ث و ای تجویز کرد اما 5 ماه داره استفاده میکنه خودمم قرص کلومیفن خوردم و هم آمپول hmg و hcg تزریق کردم اما متاسفانه جواب نگرفتم لطف کنید رانماییم کنید در ضمن شیدی استرس دارم
با سلام , من 32 ساله هستم و از ۶ ماه پیش تصمیم به بارداری دارم , بیماری خاصی ندارم , ماه پیش هیسترو سالپنگو گرافی انجام دادم که نوشته alongation of cervix with acute angle , body of uterus is mild lateroverted to left and anteflexion , بقیه اش نرمال . پریودهام منظمه فقط درد شدید روز اول و دوم دارم. ممکنه باردارنشدنم به خاطر آناتومی رحم و سرویکس باشه ؟ ممکنه اندومتریوز داشته باشم . ممنون
سلام در هفته 34 بارداری هستم و 3 روز دچار همورئید شدم البته بدون خونریزی .میخواستم راهنماییم کنید و اگه دارویی هست بهم معرفی کنید... ممنون میشم سریع جواب بدید... اخه خیلی اذیت میشمممم.
خدایا واسه این همه نعمتت شکرررررررررر.
سلام خانم دکتر من یک ساله که بچه ام رو از شیر گرفتم ولی هنوز سینه ام شیر داره وقتی فسار می دم شیر میاد باید قرص بخورم تا خشک بشه؟ و اینکه سینه چپم بزرگتر از سینه راستم هست طوری که بدون لباس زیر کاملا معلومه این حالت خطرناکه؟چیکار باید بکنم.
مشهدی ها. مبلمان با قیمت های ویژه. جاده شاندیز- بین ویرانی 4 و 6- نمایشگاه مبل نگین شرق.
لام به همه. نتونستم تاپیک جدید بسازم اینجا میگم چون سوال منم بیبی چکیه. تو ماه گذشته یه بار رابطه بدون کاندوم داشتیم که همسرم میگه مطمنه چیزی داخل واژن و یا خارجش نریخته. سابقه عقب افتادن پریود بخاطر کیست دارم که تا سه ماه هم طول کشیده ولی این دفعه که پریودم یک هفته عقب افتاد بعد از رابطه لکه خون دیدم رو ملافه و صبح که نوار گذاشتم تا دوروز پریودی به شکل لکه بینی بود و اصلا شدید نشد. طبق روال از روز اول قرص ضد بارداری رو شروع کردم الان سه روزه قرص میخورم اما نگران حاملگی هم هستن. بیبی چک توی دوران خوردن قرص ضد بارداری جواب درست میده ؟ چون دکترم اخر هفته میاد مطب اینجا پرسیدم تا زودتر جواب بگیزم . مرسی
2706