2737
2739
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام خدمت دکتر عزیز من دراواسط اسفند 92 با اولین اقدام برای بارداری و برای اولین بار صاحب جنین شدم متاسفانه در26 اردیبهشت 93 در هفته ی 13 سقط خودبخودی داشتم ..البته در بیمارستان با خونریزی شدید کورتاژ هم شدم.از جفت برای آزمایش برداشته شده.جواب هنوز نیامده.سونوی nt هم داده بودم مشکلی نبود.قلبش هم منظم بود.اگر خدا بخواهد اواخر پاییز یا در زمستان دوباره اقدام میکنیم.منتهی می خواهم حتما آزمایشات لازم را بدهم.چون از سقط مجدد به شدت هراس دارم.لطفا در مورد آزمایشات راهنماییم کنید چون شنیدم پزشکان 1 سقط را جدی نمیگیرند.اما من نمیتوانم سقط دیگری را تحمل کنم تا پزشکان برای آزمایش اقدام کنند.
سلام خانم دکتر جان 27 سالمه 4 سال ازدواج کردم پری های نامنظم دارم و تنبلی تخمدان و با اخرین سونو داخلی که گرفتم دکتر گفت تخمدان سمت چپم بزرگتر از حد طبیعی تو رو خدا کمکم کنید خیلی ناراحتم
2731
سلام خانوم دکتر من یه راهنمایی میخواستم من 25 هفته باردارم بچم مشکل داره تو 15 هفته دهانه رحمم 25 بود میخوام بدونم چقدر احتمال داره کیسه ابم پاره شه و ممکنه تو هفته های چن این اتفاق بیوفته من استراحت هم ندارم خیلی نگرانم بچه بمونه تا ماه اخر
سلام خانم دکتر.میشه جواب از اسپرم شوهرمو تفسیر کنید؟ممنون مشم.خیلی نگرانم.اخه 8ماهه تو اقدامم.البته برای بچه دوم بعد از 3 سال.پسر اولمو خیلی زود و ماه اول اقدام باردار شدم ولی ایندفعه به مشکل خوردم.عکس رنگی هم انداختم مشکلی نبود.میشه راهنمایی بفرمایید. حجم:4.5ml color:milki viscosity:normal ph:8.3 liquiefaction:30 min count:21000000 fast:25% slow:25% no move:50% normal morphology:55% rbc:4-6 wbc:12-14
2738
سلام توروخدا کمکم کنید من یه سؤال داشتم: ٢١ خرداد شروع پریودم بود و ٢٨ خرداد پایانش. ٤ تیر نزدیکى داشتم و احتمال میدم مایعش ریخته تو واژنم، بلافاصله بعدش ٢ تا Hd خوردم، ١٢ ساعت بعدشم دوتا دیگه خوردم بعدش طبق مطالبى که خوندم دیدم نوشته قرص لوونورژسترول خیلى مؤثرتره، بخاطر همین ٢ تا لوونو یکجا خوردم حالا میخوام بدونم چى میشه؟ احتمال حاملگى هست؟ کى باید پریود بشم؟ الان ٤ روز میگذره ولى خبرى از پریودم نیست، حتى دل دردم ندارم توروخدا زود جواب بدین
سلام خسته نباشی ....من 6ساله تنبلی تخمدان دارم و 3ساله باردار نشدم.29سالمه میخواستم بدونم ویتاگنوس یا اگنوگل موثره برام؟کدومش بهتره( هردوش بصورت قرص) ؟و اینکه اسپیرونولاکتون و متفورمین و ویتاگنوس یا اگنوگل باهم تداخل دارویی ندارن؟؟؟؟؟؟ممنون
خدایا.شکرت...منم مامان شدم.
لان جوابشو گرفتم اما ازش سر درنمیارم specimen adequacy ----------------------------- satisfactory for evaluation. general categorization .(optinal) ----------------------------------- benign cellular change in moderate inflammatory background . epithelial cell abnormalities: ----------------------------------- negative for atypia. معنیشم تو اینترنت لغت به لغت اینه: نمونه کفایت ----------------------------- برای ارزیابی رضایت بخش. طبقه بندی عمومی. (optinal) ----------------------------------- تغییرات سلولی خوش خیم در پس زمینه التهابی متوسط​​. اختلالات سلول های اپیتلیال: ----------------------------------- برای atypia منفی است. تورو خدا اگه کسی سر درمیاره بهم بگه اینا یعنی چی
میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ❤❤❤❤❤
من تو هفته ی 35 بارداری هستم.سونو که دادم نتیجه اینطوری بود حاملگی براساس BPD=87برابر35 هفتگی حاملگی براساس FL=64و AC=285مطابق با 32 هفتگی میباشد مایع آمنیوتیک طبیعی ضربان قلب طبیعی جفت طبیعی سوالی که دارم اینه که من الان باید چیکار کنم؟آیا جنین درخطره ؟ خواهش میکنم کمکم کنید
با سلام. من هفته 26 بارداری هستم.روز قبل تحرک جنین خیلی کم شده بود.تقریبا 4 یا 5 ساعت بدون تحرک بود البته یعنی من هیچی حس نمیکردم.هرچی شربت شیرین و شیرینی خوردم و دراز کشیدم فایده نداشت.تا اینکه بعد 4 یا 5 ساعت تکون خورد.حالا نگرانم.بهنظرتون برم سونوگرافی یا نه ؟احتمال خطر داره ؟
سلام خانم دکتر من ۲۸ سالمه ۳ سال و نیم ازدواج کردم ۱۱ روز پیش به دلیل بارداری پوچ در سن ۱۲ هفتگی سقط کردم.سقطم بدون کورتاژ و خیلی زود اتفاق افتاد.خونریزی هم ندارم الان.آیا میتونم زودتر از سه ماه بعد بچه دار بشم؟و اگه بشم برای جنین ضرر داره؟
رب هب لی من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء...
2706