2737
2734
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست
قرص ضدبارداری خوب و کم عارضه کدام است؟ البته الان قرص دیان استفاده میکنم و درضمن شیر هم میدهم پسرم 10 ماهه هست ولی وقتی دیان میخورم خیلی عصبی و تندخو میشم لطفا راهنمایی بفرمایید من چطور پیشگیری کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من این ماه برای تقویت تخمک لتروزول خوردم علاوه براون گلوکوفاژ هم روزی دوتا میخورم از روز ده پری ترشحم زیاد شده و روز یازده ترشح تخم مرغی داشتم الانم که روز ١٣ هستم ترشحات آبکی دارمیعنی ممکنه انقد زود تخمک گذاری کرده باشم؟؟؟ روز ١۵سیکلم سونو واژینال بوای اندازه فولیکول دارم ,,, مرسی از راهنماییتون
گل پسرم رو قربوون/ تاج سرم رو قربون [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
2728
سلام خسته نباشی من امروز متوجه شدم که باردارم با توجه به اینکه من به علت عفونت سینوسی و اداری دو بار از سینوس و ریه عکس گرفتم ‌و از داروی سیفکسیم و آزیترومایسین استفاده می کنم و چون بعد از هفت سال باردار شدم بسیار دچار استرس هستم که مبادا برای جنین مشکلی پیش بیاید لطفا مرا راهنمایی بفرمایید
سلام ...مرسی که جوابمو دادید ای کاش من شهرستان نبودم وبه شما دسترسی داشتم.....میشه یه کیت تخمک گزاری به من معرفی کنید که خیلی دقیق باشه من از مکس جواب نمیگیرم توی بازار میگن مدی اسمادت دقیقه که خیلی هم گرونه ممنون میشم راهنماییم کنید من میخوام واسه پسر دار شدن اقدام کنم و روز تخمک گزاریمو دقیق نمیدونم واینکه سونوگرافی لازمه برم شکمی هم جواب میده یا باید حتما واژینال باشه ممنونم
سلام تورو خدا سوال من و جواب بدین خیلی زود من حدود 6 سال پیش باردار شدم ولی بدلیل نداشتن قلب مجبورر به کورتاژ شدم الان باز باردار شدم و هفته 6 باردراریمم و اهفته دیگه قرار برای دیدن قلب جنین برم دکتر خیلی است دارم امکان داره که باز قلب نداشته باشه خواهش می کنم زود جواب بدین خیلی نگرانم
2738
سلام خانم دکتر با تشکر از وقتی ک براما میزارین با وجود مشغله کاری و زندگی ..، خانم دکتر من 29 سالمه خودم کیست اندو دارمتو تخم دونم و برا همین کیست amhپایین اومده 0.8 ولی ال اچ اف اس اچ و بقیه ازمایشام تو رنجه شوهرم ازو انسدادیه بعد از چندین دوره ال دی و امپول دکاپتیل رفتم تو سیکل میکرو و دوماه پیش عمل تخمک گیریم بود و ب لطف خدا دوبسته جنین دارم کلینیکی کمیرم شانس گرفتن جنین فریزو بیشتر از فرش میدونه و انتقال ندادم فعلاههم پی انتقال نمیرم ی سفردوماهه بعد پی انتقال خانم دکتر با توجه ب کیست اندوم شانس گرفتن جنینامو چقد میدونید و چیکارایی انجام بدم تا با اولین بسته بگیره مراقبتی یا تغذیه و الان دارم ال دی میخورم ک کیستم پیشرفت نکنه اشکال نداره تا موقعی ک براانتقال بخام برم ال دی بخورم ? داروهای مصرفی ام هم کوکیوتن dhea مولتی دیلی اهن کلسیم ویتانین دسه و ای هس ادامه بدم ? ا
با سلام خواهش میکنم سریعا جواب بدین تا جنینم قلبش تشکیل نشده اگه مشکل داره که سقطش کنم شوهرم بیماری ارتریت روماتویید داره و قرص متوتروکسات مصرف میکنه در بروشور قرص نوشته سه ماه قبل بارداری قرص قطع شود اما من ناگهانی و بدون امادگی باردار شدم جای دیگه خوندم این قرص ناهنجاری در جنین ایجاد میکند حالا خیلی می ترسم. باتوجه به اینکه در شهر کوچکی زندگی میکنم و پزشکان اینجا توهین نشود ضعیف می باشند نمیتوانم اعتماد کنم و به شما پناه اورده ام حال با مصرف این قرص ممکن است که جنینم خدایی ناکرده ناقص باشد اگر بله که تا قلب تشکیل نشده سقطش کنم ممنون میشوم سریع جواب بدهید چون سه روز دیگر قلب تشکیل می شود.
سلام خانم دکتر یک سوال دارم من 28 ساله هستم و یک پسر دارم و قصد ندارم دوباره باردار بشم میشه در 30 سالگی توبکتومی را انجام بدم؟از قرص استفاده میکنم و چون نمی خوام اصلا هوس بارداری داشته باشم روش خوبی هست؟ و اینکه اگر احیانا چند سال دیگه پشیمون بشیم بازگشت داره یا نه؟ چه کار کنم؟ شب و روز استرس بچه دوم را دارم که البته همسرم با وجودش موافق هست ولی اصلا شرایطش رو نداریم ممنونم از پاسختون
خدایا
همه از تو میخواهند بدهی
اما من از تو میخواهم بگیری
خستگی.دلتنگی و غصه ها را
از لحظه لحظه های روزگار همه آنهایی
که دوستشان دارم
سلام و خسته نباشی به شما ...... من تو ماه 8 هستم و دکتر گفته بچه خیلی پایین قرار گرفته و اینکه بیش از حدمیرم دستشویی و اینکه بعضی اوقات فشار بیش ازحد در ناحیه زیر شکم در رحم احساس میکنم آیا خطری وجوددارد؟؟؟؟؟برای جلوگیری از خطرات زایمان زودرس چی باید بکنم چون هر لحظه فکر میکنم الان زایمان میکنم؟؟؟؟؟لطفا راهنمایم کنید؟؟؟؟؟؟ با سپاس و تشکر فراوان....
سلام خانوم دکتر وخسته نباشین میشه نظرتونو در مورد ازمایش من بدین ممنون میشم fsh 5.3 lh 3.4 Estradiol 39.84 progesterone 2.2 testosterone <1
خدایا در این آشفته بازار کمک کن تا دلم بلرزد !! به نگاهی که بیارزد و ای کاش آن نگاه نگاه تو باشد..!
سلام خانم دکتر خسته نباشید

خواستم فواید و معایب بوتاکس واژن برای درمان واژینیسم رو بدونم اگه لطف کنید ممنون میشم،آیا شما هم اینکار رو انجام میدید؟هزینه ش چقدر هست؟
الهم صل علی محمد و آل محمد
2706