2726
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184135 بازدید | 3361 پست
سلام خانم دکترنوشته من خیلی مفصل بودولی نمیدونم چرانمیادخلاصه نوشتم 28سالمه یک سال اقدام بعدازآیوآی اول چه مدت بعدبایددوباره آیوآی کرد؟
دلگیر مباش.،دلت که گیر باشد، رها نمیشوی! خداوند بندگان خود را با آنچه به آن دلبسته اند می آز ماید..!
سلام خانم دکتر من 1/27/ 93 iuiکردم 16/2/93 \رید شدم ولی خون صورتی بود و اصلا رحمم درد نداشت روزهای آخر \ریدی بود تست ګرفتم ولی منفی بودحالا باید چکار کنم طور خدا کمک کنید چون iui خیلی درد داشت تحمل درد اصلا ندارم با تشکر فراوان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم دکتر خیلی خوش اومدید من ی سوال داشتم تو هفته 26بارداری هستم رفتم آزمایش خون و ادرار انجام دادم گفتنWBC=11100در حالی ک نرمالش بین11000-4000بود دکتر ازم پرسید سرماخوردگی یا سوزش ادرار نداشتی ک من هیچکدومو نداشتم فقط چون آزمایشم ناشتا بود از ضعف بالا آوردم دکتر گفت دو هفته دیگه باز بیا آزمایش خون بده نگرانم راهنماییم کنید آیا مشکلی وجود داره؟
سلام خانم دکتر عزیز من یک سوال داشتم و اون اینکه من 32 سالمه و حدود 5 سال هست که در سینه هام فیبروادنوم دارم که تحت نظر پزشک هر 6 ماه یکبار چک می شه علاوه بر این سینه فیبروکیستیک هم هستم،و هم این طور رحمم نیز همیشه کیست داره حالا سوال اینه که آیا خوردن قرص ضد باردای برای من با توجه به فیبرو ادنوم سینه ضرر داره یا خیر؟ با تشکر
2728
سلام خانم دکتر یک موضوعی منو خیلی نگران کرده لطفا راهنمایی بفرمایید من در هفته 30بارداری سونو دادم و این هم جوابش bpd80.3 hc271.2 ac233.5 fl55.6 وزنش هم 1270g که دکترم گفت بچه ات اندازه دور شکمش کم .سرم و آمپول تقویتی تجویز کرد و مصرف غذای کبابی . وگفت 10روز بعد دوباره سونو بدم دیروز که دوباره سونو دادم وزنش 1644g ولی ac 257ودکترم هنوز نگران بود . خواستم از شما دلایل بوجود اومدن این کم بودن دور شکم و این که چه خطراتی بچه منو تهدید میکنه بدونم خواهش میکنم جوابمو سریع بدید.ممنون
سلام خانم دکتر.من 6 ماه تلاش برای بارداری میکردم که نمیشد دکتررفتم سونو کردمتوجه شدکه اندومتریوز دارم 29 بهمن 92 عمل بازکردم روز21 اسفند92 پریود شدم بی هیچ مشکلی ولی بعد از اون 15 فروردین فقط 1 روز خونریزی داشتم این ماه هم تو اردیبهشت پریود نشدم.بیبی چک استفاده کردم منفی بود سونوی واژینال دادم که توش زده بود ابعادرحم82*56*47میلیمتر واندومترضخیم به دیامتر14میلیمتردکتر به من آمپول پروژسترون داد که روز17اردیبهشت یعنی 5 روز پیش زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.لطفا کمکم کنید من باید زودتر باردارشم
سلام خانم دکتر. من کیست پلی کیستیک دارم با اینکه هنوز تصمیم به بارداری نگرفتم اما خیلی ناامیدم. میخوام بدونم کسایی که کیست پلی کیستیک دارن احتمال بارداریشون چقدره؟ چه داروهایی باید مصرف کرد؟پیش کدوم دکتر تو مشهد برم بهتره؟ پیش دکترمنصوری هم رفتم ازشون پرسیدم میخوان بهم کلمورفین بده. اما همش میترسم اگه نشه حتی باقرص؟
سلام خانم دکتر من هفته 35بارداری هستم امروز متوجه شدم هفته گذشته یعنی وقتی 34هفته بودم با کودکی که واکسن سرخجه و اوریون و سرخک زده بوده معاشرت داشتم یعنی بغلش کردم و بوسیدمش با توجه به اینکه توی هفته 34بودم و یک هفته هم از این ماجرا میگذره برای من و پسرم مشکلی ایجا میکنه ؟؟ یعنی خطر ناکه ؟؟ من خیلی گریه کردم خواهش میکنم راهنماییم کنید
2706