2726
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184135 بازدید | 3361 پست
سلام خانم دکتر من روز قبل از تخمک گذاریم نزدیکی داشتم وبه موقع از قرص اورژانس استفاده کردم و5روز بعد نزدیکی داشتم وچون از روز تخمک گذاری دور بودم واطمینان داشتم .و الان 11 روز از زمان مصرف قرص اورژانس گذشته و هنوز پری نشدم .ایا امکان بارداری هست؟در کدام نزدیکی بیشتر احتمال بارداری هست ؟در نزدیکی اول یا دوم ؟به زمان شروع دوره ام 1 روز باقی مانده.در ضمن من روز تخمک گذاریمو با استفاده از کیت بدست اوردم .لطفآ راهنماییم کنید..
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.میشه سن بارداری منوحساب کنید: آخرین پری 20بهمن بوده..بااین نرم افزارهای اینترنتی گرفتم زد13هفته و1روز. دکترم 3روز ازاین تاریخ عقب ترگفت.سونو 2روز عقب تر. وقت سونو غربالگری دارم دوشنبه..حالا من چندهفته ام؟؟
سلام. خانوم دکتر میخواستم بدونم سن بارداریمو و اینکه تقریبا چه تاریخی به نظرتون سزارین میشم؟
ریحانه جونم دخمل نازم بالاخره اومد..... فداش بشم .... خداروشکر که تونستم این حسو تجربه کنم .
2728
خانم دکتر لطفا سوال منو هم ج بدید صفحه 124.مرسی
09013262709معجزه گر مزرعه ما حتما مطالعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1077649&postID=42110813 مامانای باردار تیشرت بارداری فانتزی مارو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1125575&postID=44176358 کانال ما @bitanaz89
ص۱۲۰ raha: بیایین پیش من درستش میکنم. گلبرگ:اشکال داره و باید ازمایش بدین ببینین مقداردارو لازمه تغییر کنه یا نه ولی تا بارداری و زایمان قطع نشه. نفس مهدی: نمیدونم،احتمالا با ای میل بشه. Ghamgin: من عزیزم دیر اینو دیدم ولی فکر میکنم ادرس و تلفن مطبم رو سایته کاش از اون طریق تماس میگرفتین. نگار :ربطی نداره و یایسگی ازمایشات خاص خودشو داره. بهارین: باید بررسی کامل نازایی از جمله عکس رنگی و ازمایش هورمونی و از مایش اسپرم شوهرتون انجام بشه. پرناز: باید برای شما ازمایشات ترومبوفیلیا و تیرویید و ...چک بشه. ماریا۲۰۱۳: مشکلی نداره. مامان صباجون: سه تا پریود ولی باید بررسی بشه چرا دیر دیر میشینFSH,LH,ESTRADIOL,AMH,FBS,INSULIN,BS2hpp,PRL,TSH,T4,TPO,DHEAS,17OH progesteron,TESTOSTERON,CA125.بدین. نفس: نه علتش قرصا نیست. باید بررسی بشه چرا. نازنین گلی: ازمایش بارداری ۱۴ روز بعداز باردار شدن باید مثبت بشه.
ص۱۲۱ بانوی شهریوری:سنا اصلا روی این روش حساب نکنین و یک جلوگیری درست وحسابی داشته باشین. نگار: بااجازه دکترت آره. amina:نه مشکلی نست. ولی یک عکس رنگی رحم بگیرین وضعش معلوم بشه. sevda2: شرر نداره و از سوپر و بهداشتشم نگران نباش و یقیه اش رو یا از دکترت بپرس یا اگه نمیگه دکترتو عوض کن. مهلا: دکترت درست گفتن ایشون قانونا از شما نامه میگیرن که همه خطراتو شرح دادن شما میدونی و بازم مایلی طبیعی بزایی ولی کلااز نظر علمی مجاری به زایمان طبیعی. نسیم: این گزارش مشکلی نداره. نیکه: نمیتونم بگم بباید بررسی شه ولی اول همه تست بارداری بده 2013ماریا:برای دردات ممکنه اندومتریوز باش ازمایش ca125بده، لایه پنیری مشکلی نداره ولی یک مدت تر لگن جوش شیرین بشین و خودتوبشور.تیرگی خون قاعدگیت هم هیچ اشکالی نداره نگران نباش. پریا: داروها علت فیبروکیستیک و ادنوما نیستن،مانعی برای بارداری نداره. انتی ت پ او ممکنه موجب لکه بینی بشه و باید براساس TSH درمان بشه. نیلوفر:دیر شد ببخشید.
********فوری*******فوری*** تو رو خدا جواب بدییییین
سلام خانم دکتر.خسته نباشین.۲۳ سالمه .متاهل بدون بچه. در آزمایش پاپ اسمیرم تغییرات سلولی دیده شد که گفتند آزمایش HPV بدم که hpv6 ام low risk شد و ازمایش پاپم بازهم تغییرات سلولی و نیاز به کلپوسکوپی و بیوپسی رو نشون داد. با این حال تنها مرکز دولتی انجام دهنده کلپوسکوپی بیمارستان امام خمینی است.البته صارم هم انجام میدهد . اما نمیدانم کدام بهتر و مجهزترند.لطفا راهنماییم کنید.وقت زیادی ندارم با تشکررررر
««الهی و ربی من لی غیرک»»
سلام خانم دکتر یه راهنمایی می کنیدخواهشا من میخوام ازدواج کنم نامزدم گواهی سلامت نمی خوادولی خانواده م به خاطراینکه بعدازدواج خانواده ی همسرم ادعایی نداشته باشن میگن بایدگواهی بگیری منم اگه بگم نمیرم میگن حتمابه خودم شک دارم حالا من موندم چیکارکنم من خودمم اصلا دوس ندارم اینکارواحساس می کنم به خودم توهین می کنم حالا به نظرتون دکتریاماما بدون معاینه باتعهدشوهرم که من سالمم بهم گواهی سلامت میدن خواهشاشرایطمودرک کنین خانواده م به خاطراینکه واسه یکی ازفامیلاهمچین اتفاقی افتاده که نامزدیش بهم خورده بدبین شدن
سلام خانم دکتر عزیز ممنون ازپاسخهاتون برای استفاده از اسیدفولیک بایدلزوماً ٣ماه باشه ودراین مدت جلوگیری کردیانه جلوگیری روکنارگذاشت وقرص رو مصرف کرد تاهروقت بارداری صورت بگیره یکسری ازبچه های این سایت دلیل سقط وبیش فعالی جنین راعدم مصرف اسیدفولیک عنوان کردن آیا این درسته لطفاً بگیدچطور مصرف کنم واینکه اسید فولیک 5با1چه فرقی داره .
شخصیت منو بابرخوردم اشتباه نگیر،شخصیتم چیزیه که من هستم،امابرخوردمن بستگی داره،به اینکه(تو)کی هستی
خانم دکتر شرمنده باز سلام تو رو خدا جوابم بدین دارم از ترس می میرم من اخرین باری که با همسرم ارتباط داشتم 15 فروردین بود ولی دکترها می گن تو دوره هفت هفتگی هستم می گن تو سونا یک چیز کوچیک دیدن و تیتر بالا 19200 است و احتمال مولار است ولی من هیچ یک از علائم مولار راندارم به جز یک کمی لخته خون که هر وقت می رفتم پیاده روی بود اونم شاید 5 یا 7 روز بوده که الانم مشکل ندارم حالا چی کار کنم وسم یکشنبه سونا داخلی نوشته چی کار کنم؟
2706