2737
2734
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست
سلام خانم دکتر عزیز من سنم 35 ساله ببخشید سه شب پیش برای بارداری نزدیکی داشتم از دیروز تخمدانها و کمرم درد گرفته و معده من سنگین شده و حالت سوزش در بالای آن و گلو دارم علتش چی میتونه باشه؟ممنون
خداوندا من در کلبه ی فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری.....من چون تویی دارم و تو............ چون خود نداری.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با سلام. من 28 سالمه. یه پسر 11 ساله دارم. الان 10 ماهه که قصد باردار شدن دارم. دو دوره لتروزول مصرف کردم ولی بی نتیجه بود. این ماه فقط آمپول hcg زدم رو 14. الان 15 روز از پریودم گذشته تست بیبی چک هم منفی شده. میخواستم ببینم دلیلش چیه؟ ممنونم
با سلام من 28 دی تو هفته 7 سقط داشتم رشدش متوقف شده بود.آزمایش دادم همه نرمال بود فقط 70-150 ....... protein c =280 55-160 ....... 10 >= protein s 80-150 ....... 78 = anti thrimbin iii اینا چه تاثیری روی سقط دارند. ممنون
خدایا پسر کوچولومو به خودت می سپرم دوست جونا برا سلامتی نی نی من دعا کنین.خوشگلم الان هفته 38
2728
با سلام من 28 دی تو هفته 7 سقط داشتم رشدش متوقف شده بود.آزمایش دادم همه نرمال بود فقط 70-150 ....... protein c =280 55-160 ....... 10 >= protein s 80-150 ....... 78 = anti thrimbin iii اینا چه تاثیری روی سقط دارند. ممنون
خدایا پسر کوچولومو به خودت می سپرم دوست جونا برا سلامتی نی نی من دعا کنین.خوشگلم الان هفته 38
سلام. من چهار روز بعد از اینکه دخترمو از شیر گرفتم پریود شدم.دوباره بیست و دو روز بعدش پریود شدم با شدت کم. الان بعد از دوروز که از پاک شدنم میگذره دوباره در حد بیشتر از لکه بینی پریود شدم انگار.چیکار کنم؟نگرانم.تنبلی تخمدان هم دارم و پلی کیستیک هستم. و قصد دارم برا بارداری دوم اقدام کنم انشا الله.
با سلام خدمت کارشناس محترم دکتر برای من سونو گرافی ان تی وازمایشی نوشته وگفته سونو ان تی رو انجام بده و یه کپی ازش ببر ازمایشگاه وازمایش بده بین هفته های 11 تا 13 و فاصله سونو وازمایش بیشتر از 2 روز نشه .... ولی دوستم که پیش همین دکتر هست گفته که بهم سونو ان تی رو گفت 12 تا 13 هفته انجام بده وازمایش رو 15 هفتگی ویه کپی از سونو گرفته و15 هفتگی ازمایشش رو انجام داده........... میخوام بدونم فرق ازمایش من با ازمایش دوستم چیه چرا من باید همین ازمایش وسونو ان تی رو 11 تا 13 هفته بدم و دوستم سونو ان تی رو هفته 12 و ازمایشش رو هفته 15 انجام داده راهنمایی کنید لطفا
خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
2738
سلام خانم دکتر شما عمل جراحی زیبایی لابیا انجام میدید؟ می خواستم خواهش کنم یه پست درباره این عمل، نحوه انجامش، مدت زمان عمل و بهبود بعد از عمل و هزینه ها و نکات مهمش بذارید. من قصد انجام دارم ولی میخوام قبلش اطلاعاتم کامل تر بشه. با تشکر
جوری درباره دیگران صحبت نکن، که اگر روزی همون حرفها رو درباره خودت زدن، دلت بشکنه!
سلام خانم دکتر عزیزببخشید من 29 فروردین برای بارداری نزدیکی داشتم دو روز بعد کمر و زید شکمم درد میگیره این میتونه علایم بارداری باشه ممنون
خداوندا من در کلبه ی فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری.....من چون تویی دارم و تو............ چون خود نداری.
باسلام وخسته نباشیدمن برای گذاشتن فرزند دوم نزد پزشک زنان رفتم واز ایشان برای گذاشتن جنسیت پسرمشاوره گرفتم ودکتربرای من وهمسرم قرص ویتامین ث وآ به مدت سه ماه روزی یک عدد نوشت ایا این راه فایده ای دارد یا نه با تشکر
مرا حبس کن در آغوشت ؛ من برای حصار بازوان تو مجرم ترین زندانی ام !
سلام خانوم دکتر.خسته نباشین.ببخشید خانوم دکتر من فردا وقت معاینه دارم ولی میترسم پریود بشم.چیکارمیتونم بکنم که چندروز عقب بیفته؟
خدایــــــــــــــــــــــــا!! هوامو داشته باش؟ دوستای گلم هر کی امضامو دید ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنه واسه عاقبت بخیرشدنم [smiley]l/l_31.gif[/smiley]
با سلام خدمت خانم دکتر عزیز.من یک ماهو نیم پیش سقط داشتم و همونروز به علت خونریزی شدید کورتاز شدم حدود دو هفته خونریزی داشتم و قطع شد تو این مدت هم نزدیکی داشتم ولی چون دوباره میترسم باردار شم هم رعایت کردم هم دو بار قرص اورزانسی استفاده کردم..حدودا ده روز پیش هم یه لخته ازم دفع شد ولی همچنان خبری از پرید نشد تا اینکه بی بی چک گذاشتم و مثبت شد ولی سونو که رفتم گفت نه خبری از بارداری هست و نه بقایای کورتاز ...حالا سوال من اینه چرا پرید نمیشم و چرا بی بی چک مثبت شد ؟همه علایم پریدی هم دارم
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090917501776313 میشه منو لایک کنید خاله هاhttp://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014012523575460755 البته اگه دوسم داریدhttp://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014012714284308642
2706