2726
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184135 بازدید | 3361 پست
سلام خانم دکتر من 18 دی به دلیل عدم خونرسانی جفت در هفته 33 سزارین اورژانسی شدم و چسرمو بعد 3 روز از دست دادم وقصد دارم اردیبهشت اقدام کنم فعلا قرص فولیک اسید 5 و مولتی پرناتال میخورم به نظر شما برا اقدام زوده؟ و قبل اقدام ازمایش خاصی باید انجام بدم؟
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره
میشه جواب منو بدید ممنون میشم
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوم دکتر من از نوجوانی ترشح دارم مدام به طوری که لباس زیرم خیس میشه ، یه بار دکتر رفتم گفت قارچ و عفونت داری، البته خارش و سوزش نداشتم ترشحاتم سفید بودن ولی پنیری نبودن، الان موقع نزدیکی بوی بد احساس می کنم و همیشه احساس می کنم دهانه رحمم لزج هست. کلافه شدم از این وضع چه کنم؟
2728
مامی: طبیعی نیست.
سایه: همه متخصصای زنان ای یو دی میذارن،نیم تا یک درصد خطا داره و مجموعا روش مطلوبیه .
یاسی خانم: دکتر شهناز پولاد خان ، خیلی خوبن.
مامان ۲۰۱۴: اگر واقعا لازم باشه و درست انجام بشه هیچ منعی نداره، بیا پیشم ببینمت.
مامان جوجه: میتونین مو رنگ کنین ولی اگر عقب انداختین و مثبت بود تا ۲۰ هفته دیگه رنگ نکنین.
PARI:میتونین زایمان طبیعی بکنین.
شاناز: عیب نداره ولی ضمنا هر بسته تموم شد هفت روز بعد باید بسته بعدی شروع بشه کاری با زمان قاعدگی نداره.
الی: به مراکز نازایی مراجعه کنین و درخواست تعیین جنسیت پیش از تولد بکنین.

بقیه دوستان لازمه حضورا به پزشک مراجعه کنن.
باشه خانم دکتر پس من این ماه هم همون ال دی را میخورم تا ماه بعد دکتر امد برم ببینم چی میگه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دوستان هر کی میخوادبپرسه بارداره یا نه لطفا یک ازمایش خون بده.
آریانا: ariana ,LH,ESTRADIOL,AMH,FBS,INSULIN,BS2hpp,PRL,TSH,T4,TPO,DHEAS,17OH progesteron,TESTOSTERON,CA125.این ازمایشارو بده بیا پیشم.
mina new 39: قرص ضد بارداری به روش extended cycling.
اوژنی : ضرر نداره.
آسموتیم : کلامیدیا با قارچ فرق داره و میتونه لوله رو ببنده.

بقیه دوستان لازمه حضورا به پزشکشون مراجعه کنن .
سلام خانم دکتر خسته نباشین.من سه ماه دیگه میرم اقدام.رفتم دکتر واسم فقط اسیدفولیک نوشت.میخواستم ببینم داروی مکمل دیگه ای مثل ویتامین سی و دی یا بقیه لازم هس بیانه؟(من قدم 170 ووزنم 54)همینطور شوهرم هم اسیدفولیک ومکمل دیگه ای بهتره مصرف کنه یا نه؟باتشکر
نی نی من اومد ... عاشقشم ...
جانیار : ۶۳ روز طول میکشه دواهای شوهرتون اثر کنه ، هزینه عمل رو پزشک معالجتون بگن ، این نوشته یعنی هیدروسالپنکس دارین.
اسمونیم: بهترین راه تشخیص عکس رنگی رحمه .میتونه علامت نداشته باشه.
یه سوال دیگه داشتم.من همسرم التهاب پروستات باکتریایی داره والان داروی سیپروفلوکساسین مصرف میکنن.میخواستم ببینم بااین وجود نزدیکی برای من خطرناکه؟ممکنه این باکتری ها به منم منتقل شن؟
نی نی من اومد ... عاشقشم ...
هیلدا: ارگاسم نشدن درمانی مفصل و طولانی بصورت کار گروهی رواتپزشک و زتان لازم داره. یک سر بیا ببینمت.
رها: دوا که میخوری مشکلی نداری.
زمهربر:اشکال نداره، ازبین نمیره کم میشه.
سحر: شاید ، از دکترت بخواه لررسی کته.
تیله: ۱۴ روز.
مامان امیر مهدی قتد و عسلم: اچ سی جی بطور کاذب میتونه جواب ازمایشو مثبت کنه.
مادر اینده منم : جوش شیرین درسته و اشکال نداره ، یخ رو نمیدونم.
مصی مامی پرهام : نه درست گفتن .
آریانا: آره با تنبلی تخمدان هم میشه باردار شد.
BAHAR_S: بله میشه بیا پیشم . OCP extended cycling.
soodabeeee1: وقتی لوله بسته است نه تخمک ازش رد میشه ته اسپرم.
دودو: ازمایش پرولاکتین بده.
sahar: بچه داار میشی اما اگر درموییده باید جراحی بشه.

2706