2737
2734
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست
سلام خانوم دکتر یه سوالی داشتم من باردار بودم هفته پیش سه شنبه آزمایش خون دادم زده بود 200 به بالا چهارشنبه دکتر آزمایشگاه زنگ زد گفت توی بارداریت یه مشکلی هست یا سقط شده یا میخواد سقط بشه بیا دوباره آزمایش بده که من مسافرت بودم نتونستم برم که پنج شنبه ظهر زیر دلم درد گرفت و به خونریزی افتادم فوری اومدیم تهران رفتم بیمارستان گفتن با این خونریزی شدید بچت سقط شده
آیا باید الان که خونریزی دارم قرص خورم
دکتر آزمایشگاه به چه دلیل این حرفو به من زد
آیا از استراحت نکردن و چیز سنگین بلند کردن میشه که سقط بشه
شوهر من بهترین مرد زمینه
محبوبه ص: ممکنه پریود نشین . بعضیا باهاش چاق میشن و یا لکه بینی و خونریزی و عصبی شدن .
رز :بخوایین که آزمایش اسپرم بده .
دخترزیبای من: یادتون باشه فاصله دو بسته قرص شش روز باشه ته بیشتر.
درسا: تاخیرپریود طی شیردهی میتونه طبیعی باشه ولی امکان حاملگی هم همیشه باید مد نظرتون باشه.
ضحی : دراثر کمبود اکسیژن مرده .G20210 PCR,MTHFR 677 , 1298 PCR,FACTOR 2 , FACTOR 13 PCR, PAI 1 , PAI 2 PCR,BETA FIBRINOGENE PCR,TSH, T4,TPO, Ca,Vit D3 .این ازمایشارو بدین بیایین پیشم.
مادرانه : آره غیر طبیعیه.
چشمان سیاه : با این پاتولوژی نمیشه دلیل رو فهمید.
قاصدک خانم: اگر اندومتریوز باشه باید جراحی بشه FSH,LH,ESTRADIOL,AMH,FBS,INSULIN,BS2hpp,PRL,TSH,T4,TPO,DHEAS,17OH progesteron,TESTOSTERON,CA125.این ازمایشارو بدین شوهرتون هم همینارو بدون استرادیول لرن بیایین پیشم.
Farham: بله لاپروسکوپی میتونه کمک کنه ولی نه صددرصد هزینه رو باید دکترتون بگه .

کسانیکه جواب تدادم باید حضورا پیش دکتر برن و بررسی بشن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم دکتر ممنون میشم جواب منو بدید چون من فردا فقط وقت دارم برای ازمایش چون باید روز 3.4 پریودیم این ازمایش بدم بعدش از روز 5 شروع کنم به خوردن سیپرون اگه من الان ازمایش نرم و دیگه قرص نخورم با وجود اینکه 6 ماه این قرصهای هورمونی خوردم برام مشگلی ایجاد میکنه ؟
2728
فرشته : شقاقه ، سبزیجات و اب زیاد بخور یبوست نشی و کرم ترمیم زخم سیکاکتیو یا مارک دیگه ای بزنین و برای شستشو فوم ژنیتال سی گل .و لوسیون بچه سی گل.
دختر ناناز : سن بارداری بر اساس قاعدگی حساب میشه و این دو تا جواب تو سونوگرافی یک حدود محسوب میشن.
vishka: بیست ویک روز بعد تخمکگداری و چهارده روز بعداز تزدیکی تست مثبت میشه .
شمس: به سایت دکتر بابک ثابتی مراجعه کنین و بپرسین.
سورلان : شیاف واژیسان . قرص واژیفم . برای دردها باید حضورا بررسی بشین.
گلناز: ماست پروبیوتیک بخورین و داخل لگنی که آب و گلیسرسن و نشاسته توش ریختین بشینین.
کسانیکه جواب ندادم باید حضوری توسط پزشک بررسی بشن ، اگرم نظر منو میخوایین تشریف بیارین من در خدمتم.
یعنی حاملگی من پوچ بوده
آخه میگن حاملگی پوچ هیچ علایمی نداره ولی من داشتم و وقتی که به خونریزی افتادم همه علایمم از بین رفت حتی سینه هام که سفت و دردناک شده بودن بلافاصله شل شدن و دردش از بین رفت
شوهر من بهترین مرد زمینه
2738
سلام خانم دکترعزیز
من 2تابجه دارم. سه ماه پیش سژارین شدم
دکترم بعدازعمل بهم گفت که بهتره دیگه باردارنشی.چون چسبندگی داری .روده هات ازدوطرف به رحمت چسبیده.خودم هم دیگه نمیخوام بچه دارشم.
میخاستم بدونم اگه ناخواسته بارداربشم چه اتفاقی ممکنه برام بیفته ؟آیا خیلی خطرناکه؟
میشه به من هم بگین جواب سوال را
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ziziiiiiiiiii:اشکال نداره ، سایتمو ببینین :www.drmarjani.com

دوستانیکه جواب ندادم و ای میل هم نزدم باید حضورا بررسی و معاینه بشن، لطفا از پزشک معالج حواب سوالات رو بخوان.
بهترین روش برای کسی که نمتونه ا یو دی بذاره چی هست به خاطر فرم رحمش و بهترین قرص به جز ال دی و اچ دی چی هست متشکر چون اون دو تا حالت تهوع میاره متشکرم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
آرزو :نگران نباش.
دخترنناز: نه ربطی به ساندویچه نداشته.
مامان پسر: بله امکان بارداری در دوران شیردهی هم هست ، بله ازمایش کافیه.
نیلو: اگر لازم باشه میشه ام ار ای داد ولی خوب اگر حامله باشین داستان فرق داره و ام ار ای لازم نیست .
شوکو: توی بروشورش کامل نوشته.
ازی (مامان عرفان و ماهان)‌: فرمولشون یکیه ولی مارولون تحت لیسانس شرکت اصلی بود مارولین نیست.

سایر دوستان حضورا به پزشک مراجعه کنن.
خانم دکتر عزیز الان دکتر من نیست من هم پریودم داره تمام میشه میخواستم بدونم چه نوع قرصی بخورم بهتر است خب من الان باید چیکار کنم ترا خدا اگه میدونین بگین ممنون میشم البته به جز ال دی و اچ دی
2706