2726
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184135 بازدید | 3361 پست
با سلام من امروز سونوگرافی انجام دادم در هفته 6 بعلاوه 2روز بارداری هستم صدای قلب بچمو شنیدم و کلی خوشحال شدم فقط مشکلی که هست اینه که یک فیبروم subserosal به اندازه 20*15 mm تو رحمم هست به پزشک نشون دادم فقط واسم شیاف تجویزکرد بعلاوه استراحت و عدم انجام کار سنگین میشه شما هم نظرتون رو بگین ممنون میشم.
سلام خانم دکتر من در هفته 22 جنینم به دلیل لکه بینی وخون ریزی زیاد سقط شد من الان حدود 5 ماه از زایمان زود رس میگذره در ضمن من در حاملگی قبلی جفت سر راهی (جفتم جلو بود)حالا آیا احتمال اینکه بارداری بعدی این اتفاق بیفتد وجود دارد دکتر خوب در اصفهان میخوام معرفی کنید چون سهل انگاری از دکترم بوده تا حدود زیادی راهنماییم کنید ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خانوم دکتر
من ازمایش هورمون انجام دادم منتها برا من fsh=20زده درحالی که ماههای قبل به صورت 25روزه پریود می شدم ایم هورمون برا من مشکل ایجاد می کنه لطفا راهنماییم کنین
مرسی
سلام خانوم دکتر
من الان 20 روزه کورتاژ کردم قلب جنین در هفته 8 از کار افتاده بود امروز رفتم سونو این نتیجه سونوی منه
رحم با ابعاد 38*42*71 م.م اکوپترن نرمال است. رحم در موقعیت آنتروورسه قرار دارد و ضایعه فضا گیر در آن رویت نشد. اکوژنیسیته میومتر هموژن است. ضخامت آندومتر در فاز پرولیفراتیو 5/9 م.م است اکوپترن آن هموژن است. بقایای بارداری در کاویته رحم مشاهده نشد. تخمدان راست با ابعاد 16*32 م.م و تخمدان چپ 15*91م.م ابعاد و اکوپترن نرمال دارند. در بررسی آندکس ها ضایعه فضاگیر....یا ...رویت نشد. در فضای کلدوساک مایع آزاد رویت نشد

موقعیت آنتروورسه چیه؟
ابعاد رخم طبیعیه ارتفاعش کم نیست؟
بارداری مجدد با این وضعیت کی توصیه میشه؟
سقط هایی که عمدی صورت می گیرد باید جزء قط های مکرر قرار بدیم یا نه؟
ممنون از زحماتتون
امیدوارم کادو تولد امسالم تو باشی نفسم
سلام خانوم دکتر بعلت خارش شدیدی که داشتم داخل واژنم اون هفته رفتم دکتر و بعد از مصرف داروها خارش داخل واژنم رفع شد اما مشکل جدید من اینه که بیرون ناحیه تناسلی شدیدا میخاره چیکار کنم ؟؟باید دوباره برم دکتر و نیاز به درمان خاصی داره ؟یا با مصرف داروی ساده رفع میشه ؟ میشه از الکل سفید استفاده کنم ؟ممنونم
سلام خانم دکتر یه سوال داشتم ازتون من 1بهمن زایمان زودرس تو هفته 32+4 داشتم که متاسفانه فرشتم نموند بعد اون برای خشک شدن سینه قرص داستینکس استفاده کردم و الان 57 روز میگذره و من هنوز پریود نشدم، دیگه دارم نگران میشم، میشه راهنماییم کنید؟ و آیا این مدت طبیعی هست؟؟
پیشاپیش سال نو را هم تبریک می گم.
خدایا دوباره یکی از فرشته هات امد تو دلم،سپاسگزارت هستیم.این کوچلو رو به ما ببخش!!!
سلام خانم دکتر خسته نباشید من 26 سالمه پارسال بارداری خارج از رحم داشتم که خوشبختانه با آمپول متوتروکسات رفع شد دکترم گفت بعد 2ماه عکس رنگی بگیر و شوهرت آزمایش بده آزمایش شوهرم مشکلی نداشت ولی عکس خودم لوله هام یکی کاملا بسته و دیگری چسبندگی داشت وقتی جواب پیش دکترم بردم گفت احتمال اینکه خودت باردار بشی خیلی بعیده و سه ماه صبر کن اگه بارداری طبیعی نشد لاپاراسکوپی باید بکنی خداروشکر به لطف خدا بعد 3ماه باردار شدم یک بارداری کاملا طبیعی و خیلی خوب. شهریور سزارین کردم و الان پسرم نزدیک 7 ماهشه و چون احتمال اینکه فرزند دیگه ای بخوام خیلی کمه میخوام از روش پیشگیری با آی یو دی استفاده کنم ولی میگن چون لوله هام چسبندگی داشته خیلی این روش برای من مناسب نیست میخواستم نظر شما رو هم بدونم ممنون میشم راهنمایی کنید
2706