2737
2739
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست
سلام خانوم دکتر واقعا دستتون درد نکنه . من بعد از گرتن عکس رنگی گفتن یک لوله سمت چپت بسته است و فیبرم خیلی کوچک داری که مشکلی نیست و دو بار ivf انجام دادم ولی به لقاح نرسید فقط تخمک کشی داشتم و بعد می گفتن 3 تا تخمک داشتی ( با زدن او همه آمپول ) و هر دو بار گفتن یک جنین ناقص داشتم و خلاصه به انتقال نرسید پیش دکتر عارفی می رفتم ان دو بار همین امسال انجام دادم یکبار بیمارستان عرفان یکبار بهمن و در انتخا خانم دکتر گفت شما باید برید تخمک اهدایی بگیرید. و من
من دکترم رو عوض کردم و پیش دکتر کشاف رفتم و ایشون بعد از کلیه مراحل من رو لاپاراسکوپی و هیتروسکوپی کردن و بعد از دیدن فیلمم فهمیدم آندومتریوز و فیبرم 2/5 سانتی و و داخل تخمدان سمت چپم یک کیست و داخل کیست دو توده بوده . وقتی عمل تمام شد لوله سمت چپم باز بود چون این تخمک به واسطه این ها بزرگ شده بود جلوی درلوله رو گرفته بوده و در پایان عمل دکتر گفتند دو لوله سالم و رحم سالم خدا رو شکر
من بعد از زدن سه آمپول دکاپتیل 5/3 الان بعد از زدن سومین امپول که 66 روز می گذره من پریود نشدم همه می گن 2 ماه بعد زا زدن این امپول پریود نمی شن درسته؟؟ یا اگر سه ماه باشه میشه13 اسفند ماه
خانوم دکتر عزیز با توجه به اینکه من 18 اسفند می خوام برم مکه
من اگر بعد اون پریود بشم چه کار کنم؟؟ میشه بگید من از کی می تونم قرص ضدبارداری بخورم که تو مکه پریود نشم پیش دکتر رفتم گفتند عیبی نداره برای یک دوباره کاری به بچه دار شدن پیدا نمی کنه و خانم دکتر با این شرایط آیا من بچه دار می شم من خوب شدم میشه من رو راهنمایی کنید انشااله هر چی از خدا می خواهید بهتون بده . با تشکر
خداوندا تو را قسم به جلالت هر که لب به دعایم گشود تو گره از کار او بگشا.
سلام خانم دکتر یه سوال داشتم من در دوران عقد هستم و با همسرم نزدیکی دارم و 13 بهمن ماه باید پریود می شدم ولی الان 19 بهمن ماه هستش و من پریود نشدم و 2 روز پیش آزمایش خون دادم و جواب منفی بود و عدد آزمایشم حدود 0.1 بود و حدود 10 روز است که از قرص مدروکسی پروژسترون 5 روزی 3عدد مصرف می کنم و واسه ی پوستم قرص ژنی ترت 1 روز در میون مصرف می کنم و حدود 1ماه هم هستش که ورزش ایروبیک می رم می خواسم ببینم علت اینکه پریود نمیشم چیه؟ تو رو خدا جوابمو زودتر بدید خیلی استرس دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم دکتر یه سوال داشتم من در دوران عقد هستم و با همسرم نزدیکی دارم و 13 بهمن ماه باید پریود می شدم ولی الان 19 بهمن ماه هستش و من پریود نشدم و 2 روز پیش آزمایش خون دادم و جواب منفی بود و عدد آزمایشم حدود 0.1 بود و حدود 10 روز است که از قرص مدروکسی پروژسترون 5 روزی 3عدد مصرف می کنم و واسه ی پوستم قرص ژنی ترت 1 روز در میون مصرف می کنم و حدود 1ماه هم هستش که ورزش ایروبیک می رم می خواسم ببینم علت اینکه پریود نمیشم چیه؟ تو رو خدا جوابمو زودتر بدید خیلی استرس دارم.
2728
سلام
من هفته 27 بارداریم،دبیر دبیرستانم،یه چند وقتیه چندتا از بچه ها ابله مرغان گرفتن!!!منم یادم نمیادقبلا گرفتم یا نه!!حالا چند روزیه که کناره های دستگاه تناسلی ام چندتا جوش زده و قرمزه!!خارش نداره!
هیچ جای بدنم نیست و فقط اونجاست!
و به نام خدایی که در این نزدیکیست!!!
سلام خانم دکتر جون مرسی ک بهمون لطف میکنید.ی سوال داشتم اونم اینه ک چرا بعد زایمانم ی هفته قبل پریدی سردرد شدید میگیرم و بسیار بسیار عصبی و پر خاشگر میسوم لطفا راهنماییم کنیو.و ی سوال دیگه هنگام پریدی زناشویی مشکل ساز هست یا نه
09013262709معجزه گر مزرعه ما حتما مطالعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1077649&postID=42110813 مامانای باردار تیشرت بارداری فانتزی مارو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1125575&postID=44176358 کانال ما @bitanaz89
سلام خانم دکترمن یه سوالی داشتم.
میخواستم بدونم رابطه جنسی در دوران بارداری باشه ومردمایع منی روتو وازن بریزه موقع زایمان بچه دنیابیادمعلوم میشه.ایاچنین چیزی صحت دارد؟؟؟؟
سوال دیگمم اینه که شنیدم اگه مردمایع منی روداخل بریزه توزیبایی بچه تاثیر داره ایاچنین چیزی درسته یانه؟؟؟
ممنون میشم اگه ج سوالمو ازتون بگیرم...
2738
سلام خانوم دکتر خسته نباشید
من 27 سالمه 9 ساله ازدواج کردم
6 ماهه اقدام به بارداری کردم
الان یه هفته است پریودم عقب افتاده دوبار بی بی چک امتحان کردم که هر دو بار دو خط روشن شد ولی یکیش نازک و کمرنگ بود آزمایش بتا دادم شد 26.5 آزمایشگاه گفت مشخص نیست باردار هستس یا نه؟
نظ شما چیه؟
الان اگه برم سونو گرافی مشخص می شه یا نه؟
چی کار کنم که مطمئن شم؟
ممنون
سلام خانم دکتر خسته نباشید
من چند ماهی هست که ترشحات بدبو دارم . میزان ترشح کمه غلیظ هم نیست مثل چند قطره اب میمونه که شورت رو خیس کرده باشه. رنگش هم زرده.
هیچ دردی هم ندارم.
مشکل من چی میتونه باشه؟
قانون زندگی قانون باورهاست
سلام و خسته نباشیدمن هر چند ماه دچار درد در زیر شکم میشوم سال قبل همین موقع به دکتر عمومی مراجعه کردم گفت عفونت داری و هشت تا آمپول زدم چند ماه بعد درد دوباره شروع شد به متخصص زنان مراجعه کردم گفت علائم عفونت مثل تکرار ادرار و سوزش ...ندارم پس عفونت ندارم برام سونوگرافی مثانه و دهانه رحم نوشت جواب سونوگرافی خوب بود و مشکلی نداشت آزمایش ادرار و خون هم دادم عفونت نداشتم دوباره الان درد دارم فشار میدم درد میکنه بنظر شما مشکل چیست؟
سلام خانم دکتر من نگرانم واقعا امیدوارم بعد از خوندن پیامم بهم جواب بدبن زودتر. من 26 سامه و ام اس دارم و خیلی محتاط ودم که بچه دار نشم به خاطر اینکه برای سلامتیم خوب نیست ولی دو روزه فقط صبح ها لکه هی قهوه یای دیده میشن میتونه دلیل بر بارداری باشه؟
2706