2737
2734
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184136 بازدید | 3361 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانم دکتر عزیز خسته نباشید

من بارداری اولمه ودر هفته 19 بارداریم ووگروه خونی من oمنفی وهمسرم oمثبت .می خواستم بدونم امپول روگام رو کی باید

بزنم .من 33سالمه .خواهش می کنم جوابمو بدین .ایا می تونم امپول روگام رو می تونم تو خونه نگهداری کنم تا مواقع ضروری

استفاده کنم .چون تو شهر ما امپول روگام نیست.
2738
سلام خانوم دکتر خسته نباشید می خواستم بدونم در دوران بارداری ناحیه تناسلی را چگونه تمیز نگه داریم و شستشو دهیم قبل از بارداری من از ژلهای بهداشتی استفاده می کردم الان چه کنم متشکرم.
خدایا شکرت...
سلام یکی از دوستهای من هفته چهارم بارداریه و برای سقط از دو تا قرص میزوپروستول استفاده کرده یکی زیر زبون و یکی داخل واژن ولی خونریزی نداره فقط تا حدود 18 ساعت درد داشته.اگه مکنه راهنمایی کنید که علتش چیه و باید چیکار کنه؟
ممنون
سلام
خانوم دکتر من هنته یازدهم سونو انجان دادم گفت جفت درناحیه خلفی . پزشکم برای جلوگیری از لکه بینی برام سیکلوژن داد ده تا .دل دردم خوب شد اما شنیدم که این شیاف های هورمونی برای جنین خوب نیستن و روی رفتار آینده اونها تاثیر گذاره یعنی بچه شیطون میشه و در ضمن راجع به قرص فولیک اسید هم همینارو شنیدم
البته من تا هفته دهم قرص ۵ میلی فولیک استفاده میکردم واز همه نظر پیش از بارداری خوب بودم که پزشکم با تجویز مولتی پریناتال فولیک اسیدم رو قطع کرد . با همسرم نسبت فامیلی ندارم و سنم 28ساله و بارداری اولم هست و سابقه سقط هم نداشتم کلا همه چیم خوب بوده
حالا بنطر شما دوز فولیک اسید من بالا بوده؟ و اینکه مشکلاتی که میگن پیش میاد صحیح هست یا خیر؟ تجربه شما چیه عزیز
ممنون از وقتی که گذاشتین
سلام من روز دهم قاعدگی رفتم سونو گفتن تعداد زیادی فولیکول با اندازه 4 تا 6 میلیمتر داری البته با خوردن قرص لترزول و زدن 2تا امپول گونال اف به نظر شما امکان بارداری دراین ماه وجود دارد یانه؟
سلام خانم دکتر عزیز چرا بعد زایمان اولم یه هفته قبل پریدی سر درد شدید میگیرم
09013262709معجزه گر مزرعه ما حتما مطالعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1077649&postID=42110813 مامانای باردار تیشرت بارداری فانتزی مارو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1125575&postID=44176358 کانال ما @bitanaz89
سلام خانوم دکتر ببخشید من یه سوال ازتون دارم من حدود 4 ماهه برای بارداری اقدام کردم و اخیرا در حین نزدیکی (عمیق ) که داریم من دچار خونریزی میشم به نظرتون دلیللش چی میتونه باشه ؟
ناگفته نماند که دو ماهه پیش من فریز انجام داد
2706