2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کم کردن سن تحت شرایط خاصی امکان پذیر هست و اگه آشنا داشته باشین و واقعا بتونه کاری انجام بده تا 5 سال میتونه کم کنه و هزینه ی گزافی دربر خواهد داشت

اما این کار غیر قانونی محسوب میشه و عملا امکان پذیر نیس !!!

اما راه قانونیش اینکه میفرستن پزشکی قانونی اونجا سن واقعیه شخص به طور دقیق مشخص میشه

در مورد عوض کردن اسم فقط کافیه به 18 سال رسیده باشین و اجازه ی ولی لازم نیست فقط کافیه به ثبت احوال محل اقامت رجوع بشه و درخواست داده بشه هر شخص تنها یکبار میتونه تغییر اسم بده
شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
سلام

خواهرم 21 سالشه...

دو سه سالی دنبال عوض کردن اسمش بود.. طفلکی از وقتی بدنیا اومد ما لیلا صداش میکردیم ولی اسم شناسنامش به اسم مادربزرگم بود..

دو سه سال پیش خیلی اذیت میکردن... میگفتن باید بری دادگاه و عرضه بنویسی و ... .. از چند تا از همسایه ها هم امضا جمع کرد و خلاصه خیلی اذیت شد.. بعدشم میگفتن تازه اگه درست هم بشه نمیتونی لیلا بزاری باید اسم ائمه باشه... خلاصه با همه این اذیت شدنا اسمشو عوض نکردن

تا اینکه همین چند ماه پیش قبل انتخابات بود همسایمون خواهرمو دید گفت زود دست بکار شو که الان اینا هر کاری بخوای برات انجام میدن.. چون قبل انتخاباته میخوان مردم و راضی نگه دارن...

خواهرم خیلی راحت تونست اسمشو عوض کنه... البته تو توضیحات شناسنامه اسم قبلی رو مینویسن...
یه مدت بعدش هم کارت ملی جدیدشو گرفت.. مدارک دیگه هم کم کم تغییر میدن

می گویند شکستنی رفع بلاست... ای دل تحمل کن! شاید حکمتیست...
2728
اسم فاطمه رو عمرا عوض کنن عزیزم نرو
در ضمن اولش یه چی میگن اخرش یه جیز دیگه ما رفتیم اونقدر این ور و اونور شوتمون کردن که بی خیال شدیم بعد از سه ماه که درخواست دادیم اومده میگه صد هزارتومان بریز به حساب نمیدونم کدوم قبرستونی تا بعد از دو ماه شناسنامه ات بیاد ما هم دیدیم با این حساب تا بعد از زایمانم هم شناسنامه ام به دستم نمیرسه و بی خیال این کار شدیم....
اونقدر مارو دواوندن شوتمون کردن اگاهی برای سوپیشینه فلان قدر پول بریز به این حساب فلان قدر پول بریز به اون حساب ما تا برای زندانی هام پول ریختیم اما حالا ............. هر وقت بهش فکر می کنم تا فیها خالدونم می سوزه به قول شوهرم چطور به بچه کوجیکا یه روزه شناسنامه میدن حالا برای تو شیش ماه طول میکشه مگه میخوان اپولو هوا کنن..
سرت رو درد نیارم نرو که فاطمه رو عوض نمی کنن خودشون برای خودشون یه قانونای مسخره ای گذاشتن که هم خندت میگیره هم میخوای از دستشون سرت رو بکوبی به دیوار
قالب اختصاصی وبلاگ برای کودک شما
http://www.gogoli-temp.blogfa.com

کسانی که قصد سفارش قالب دارند می توانند از طریق ای میل یا وبلاگم با من ارتباط برقرار کنند.
اسم صغری مذهبی نیست واسه همینم تونسته عوض کنه صغری یعنی کوچکتر ولی فاطمه و اسامی مذهبیو عوض نمی کنن حالا 4 نفر گول خوردنو افتادن تو طوره اینا نمیان از دستشون بدنو اسمشونو عوض کنن
آدمی ساخته اندیشه خویش است فردا همان میشود که امروز اندیشیده است
موریس مترلینگ