2733
2734
سلام اگه تجربه ای در باره ی زایمان با امپول فشار دارید بهم بگید. من الان بیمارستانم
و خیلی خیلی محتاج دعاتونم
آخی عزیزم مبارک باشه ایشالا به سلامتی زایمان می کنی من خودم سزارین شدم تجربه ای از طبیعی ندارم ولی ایشالا زایمانت راحت باشه

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
آخی عزیزم مبارک باشه ایشالا به سلامتی زایمان می کنی من خودم سزارین شدم تجربه ای از طبیعی ندارم ولی ایشالا زایمانت راحت باشه

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخییییییییییییییی به سلامتی برا منم دعا کن ... به منم آمپوله فشار زدن ولی چون پیشرفتی نداشت بعد از 7-8 ساعت سزارین شدم
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
2728
سلام انشالله بسلامتی زایمان کنی ابجی منم هردوتا بچشو با امپول فشار بدنیا اومدن 40هفتش تموم شده بود ولی درد نداشت امپول زدن دردش گرفت نی نیش بدنیا اومد
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
عزیزم نگران هیچ چیزی نباش. البته نگرانی طبیعی هست. من تجربه ای با آمپول فشار ندارم. فقط میتونم برات دعا کنم و بگم به فردا این موقع فکر کن که نی نی رو بسلامتی توی بغلت گرفتی و داری بهش شیر میدی. این فکر خیلی موثر هست و آرامش خاصی بهت میده.
دخترم بهترین اتفاق زندگی من
2738
عزیزم مبارک باشه
تورو خدا واسمون دعا کن سر زایمان
به خدا خیلی دعات اثر داره
خواهش میکنم واسه گره های زندگیمون و زندگی همه دعا کن
ایشالا زودتر نی نیت سالم بیاد بغلت
من سی گل سابقم.به علت جمع کردن مغازه تمامی اجناس با تخفیف ویژه عرضه میشه.زنانه دخترانه پسرانه و کلاه شال
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=675383&login_time=12/18/2013%2012:09:53%20PM
مرسی
فرانک جون سلامممممممممممممم به سلامتی ایشالله
نگران نباش ایشالله نی نی به راحتی و سلامتی دنیا میاد
برای هممون دعا کن
مواظب خودت هم باشششششششششش

به این فکر کن که امروز نی نی خوشگلت رو می بینییییییییییییییییییییییی
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
وای خوش به حالت فرانک جون
اصن بغضم گرفت
یاد آبجیم افتادم که تو اتاق زایمان بود
خیلی خوشحالم برات
ایشالا زایمان راحتی داشته باشی
من سی گل سابقم.به علت جمع کردن مغازه تمامی اجناس با تخفیف ویژه عرضه میشه.زنانه دخترانه پسرانه و کلاه شال
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=675383&login_time=12/18/2013%2012:09:53%20PM
مرسی
2706