2726
سر بچه خیلی اومده پایین. دهانه رحم 1 سانت باز شده. لگنم هم تنگه و سزارین باید بشم.
22ام نوبت داده تا 38 هفته بشه و وزن بچه خوب شه. چون این 2ماه آخر خیلی خوب وزن نگرفت. ولی گفته ممکنه اورژانسی بشم. من خیلی میترسم دردام شروع نشه که طاقت ندارم.
بنظرتون با استراحت میشه 2 هفته دیگه را بگذرونم؟
بنظرم استراحت کن بزار بچت حسابی وزن بگیره هرچه دیرتر بهتر. بچه ماه آخره که وزن میگیره
پسر من37 هفته بدنیا اومد بخاطر فشار خون بالای من و پایین بودن جفتم
اما تا یه هفته پدرمون دراومد چون آب رفته بود تو ریه بچه و بستری بود
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره عزیزم فقط استراحت کن از جات بلند نشو کباب بخور واسه وزن نی نیت ولی حواست به همه علائم باشه به تکوناش به کیسه آبت ایشاله که نی نیت سالم میاد بغلت
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2728
زیاد کار سنگین انجام نده پیاده راه نرو من برعکس شما بودم یعنی تو 38 هفته هم سر بچم وارد لگن نشد و نتونستم طبیعی زایمان کنم 38 هفته و 4 روز بود که کیسه آبم سوراخ شدو سزارین شدم
آدمی ساخته اندیشه خویش است فردا همان میشود که امروز اندیشیده است
موریس مترلینگ
سلام عزیزم به خودت استرس راه نده و خوب استراحت کن خیلی بیشتر از قبل استراحت کن که مشکلی پیش نیاد و استرس درد هم نداشته باش چون خود استرس باعث میشه دردت زودتر شروع بشه یا ...
در ضمن غذاهای مقوی بخور خیلی روی وزن نی نی ات تاثیر داره
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
عزیزم از دردش نترس اون اولش زیاد شدبد نیست تازه فقط هر20 دقیقه 30-40 ثانیه میگیره. البته مهم وزن گدفتن بچه است که اونم سختیش 1-2 هفته است. کلا استرس از همش بدتره ان شاالله به خیر و خوشی نینیت بدنیا بیاد.
دردی که حس نمیکنم. ولی دکتر گفت شکمت سفت شده و بعدش معاینه لگن کرد
من از هفته 30 دیگه وزنم زیاد نشد در حد 0.5 کیلو بیشتر شده. ولی دکتر میگه وزن بچه بد نیست و چون اومده تو شکمم پیدا نیست که بزرگتر شده انگار خودم لاغر شدم
منم عین تو رویا جون این ماه اصلا وزن اضافه نکردم انگار خودم لاغرتر شدم اما ماما میگه وزن نی نی ت خوبه ...نگران نباش عزیزم تا میتونی استراحت کن
عیدی خدای مهربونم 1 ساله شد شکرت
هم از درد میترسم. هم اینکه گیجم. یعنی درست نمیفهمم و باورم نمیشه بچه ام 2 هفته دیگه میاد. انگار هنوز باور نکردم. تو یه عالمی به سر میبرم خلاصه. شبها خوابم نمیبره از بس فکرم مشغوله
2706