2737
2734
سلام به مامانای عزیز

من به دخترم مای بی بی می بندم. خیلی نم میده. هم از جلو و هم از پشت. خسته شدم...

شما چه مارک دیگه ای رو پیشنهاد می کنین؟ دخترم 9 کیلوئه.

خواهش می کنم مار ک پوشکو با سایز و قیمتش بگین. خیلییییییییییییییییییی ممنون عزیزان
ببین هم قیمت مای بی بی ایرانی ، کینگ هست که نوعش از اون خیلی بهتره . قیمت بالاتر هم کن ببه ، جوی فول ،اوی بی بی ، و در آخر هم پمپرز است .
یک علت نم پس دادن پوشکها هم کوچیک شدنشون برای نینی است . مارک کن ببه و پمپرز که من استفاده میکنم همشون plus دارن . مثلا تا 9 تا 12 کیلویی نم پس میده + یعنی plusشو میگیرم و اندازه ترشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هاگیز میخرم سلیز 4 باید براش ببند 16 تومنه فکر کنم 72 تا توشه نسبت به مای بیبی به صرفه تره و البته نم نمیده
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
سلام.من هم جوی فول هم مای بیبی /اوی بیبی /مولفیکس و جان بیبی رو استفاده کردم.مای بیبی و جوی فول وقتی خیس میشن باد میکنن و سنگین میشن و این بده.به ترتیب بقیه رو اگه انتخاب کنم مولفیکس عالیه که بسته 74 تایی برای 7 کیلو 17 هزار تومنه.اوی بیبی از همه گرونتره.جان بیبی هم خیلی خوبه.الان واسه پسرم جان بیبی و مولفیکس استفاده میکنم.خیلی راضیم.اصلا نم پس نمیدن حتی به مدت طولانی
2738
من متخصص شدم دراین کارازبس دنبال پوشک بودم
ایرانی : 1- کینگ 2- بیبی فاین
خارجی 1- هاگیز 2- اوی بی بی 3- جوی فول
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
موفق باشی
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...