2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم طبیعی زایمان کردم البته زایمانم وحشتناک نبود ولی بعدش اذیت شدم چون بخیه هام باز شد و درد داشتم تقریبا مثل تو دکتر بهم گفت برای نزدیکی ژل بگیر البته معاینه کرد.دکتر رفتن ضرر نداره.البته قابل توجه کسانی که هنوز زایمان نکردن من از طبیعی زایمان کردن اصلا پشیمون نیستم
من 4 ماه پیش زایمان طبیعی داشتم. اصلا بچه که به دنیا اومد دیگه انگار نه انگار که زایمان کرده بودم . از اتاق زایمان که آوردنم بیرون اونقدر خوشحال بودم و می خندیدم که همه اطرافیان تعجب کرده بودند یه روز بعدش هم که مرخص شدم خودم کریر بچه رو برداشتم و رفتم تو ماشین. خیلی ها باورشون نمی شد که من همین دیروز زایمان کرده باشم. اصلا هم بخیه ها اذیتم نکرد . البته مراقبت بعد از زایمان از بخیه ها و شستشو با آب نمک و بتادین خیلی خیلی مهمه. تازه من هم شنیده بودم تو اولین نزدیکی خیلی درد داری ولی واسه من که اصلا این طور نبود . خدا رو شکر . ولی خوب من دکتری که انتخاب کرده بودم تخصصش تو زایمان طبیعی بود. و موقع زایمان هم اپیدورال نکرد و گفت عوارض داره و بجاش مسکن های قوی بهم زد من همش خواب بودم و فقط سر دردام چند دقیقه از خواب بیدار می شدم و دوباره می خوابیدم . در کل از زایمانم خیلی چیزی نفهمیدم. اسم دکتر هم خانم دکتر ناهید روغنی زاد است
2738
منم طبیعی زایمان کردم در حالیکه دهانه رحمم 4 سانت باز شده بود و اصلا درد نداشتم با امپول ولی طبیعی یعنی با اینکه درد داشتم دکترم گفت باید با پاهای خودم برم فاصله اتاق معاینه و زایمانو بیمارستان لاله هم زایمان کردم بعدشم اصلا درد نداشتم و فقط تا ده روز بخیه هارو شستشو می دادم اولین بار برای نزدیکی فقط خودم ترس داشتم ولی درد نداشتم الانم اصلا جای بخیه هام معلوم نیست دکترمم زهره کریمی بود
من هم بعد از زایمان خوب بودم و خودم کارهام رو کردم و فرداش بچه رو خودم بغل کردم و اومدم خونه و اصلا نخوابیدم و سر پا بودم خدا رو شکرررررررررر
دکتر شاه حسینی بیمارستان صارم

بهم می گفتن شب اول بخواب حد اقل . خلاصه از همه چی راضی بودمممممم
2706