2726
عنوان

چی بخوریم نی نیمون لپش چال دار بشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106054 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم از لحاظ پزشکی چال افتادن روی لپ بخاطر انکه یه عضله یا عصب از کار افتاده و این زیباترین نقص به نظرم تو یه انسان میتونه باشه
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.
2728
من لپم چال میفته. دوتا بچه هامم همینطور
خواهر زادمم به من رفته
بنظرم به ژن مربوط میشه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
مامانم میگن وقتی بچه به دنیا میاد چون عضلاتش نرمه اگه فشار بدی لپ هاشو چال میفته.امتحان کن.
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او...
اللهم عجل لولیک الفرج
منم مامانم گونه اش چال داره ، دو تا از دختر دایی هام مث مامانم هستن ولی من نه ، منم دوس دارم گونه نی نیم چال داشته باشه .
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=595925&PageNumber=1

فروش اپارتمان درشمال همرا با تصویر
همسرم هر روز که میگذرد شکسته شدنت را میبینم هر چقدر هم پیرو
شکسته شوی بازم هم تا ابد میخواهمت
مادرم تعریف میکرد مادر زن دایی ام وقتی بچه های زن دایی ام تازه دنیا میومدن دو تا انگشت اشاره و شصت دو طرف لپشون میگداشت و فشار میداد همشون چال لپ دارن!!! البته زن دایی ام هم داره کلا مادر بزرگشون برای همه ی بچه ها و نوه هاش اینکار و کرده! البته شخصا فکر میکنم یکمی ظالمانه است!!!!!!!!!!
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
2706