2733
2734
عنوان

تجربیات و ایده ها برای مد و زیبایی(fashion & beautyسابق)+review

| مشاهده متن کامل بحث + 431504 بازدید | 4468 پست
هانا64
1392/11/22 6:38 ب.ظ

یه سوال دیگه دارم الناز جون

من موهام مشکی طبیعی هست وپایینش رنگ نسکافه ایی دلم رنگ ماهاگونی میخاد ایا دکلره میخاد؟ اگه بخام رنگ کنم همونی که شمارشو گفتی من میتونم بزنم؟بگو چه مارکی بخرم ؟

بعدش من 6 مله دیگه عروسی جارریم هست میخام اونموقع موهامو رنگ روشن کنم با دکلره ..موهام به قرمزی نمیزنه وخراب نمیشه اونموقع

اخه من موهام نازک وحساس هست و خشک

نه دکلره نمیخواد فقط اینکه دوبرا باید رنگو رو سرت بذاری یک دست بشه با فاصله ده روز
اگه بخوای اورئال بخری شماره 550 که هزینت زیاد میشه
میتونی تو مارکای دیگه ازرونتر سری ماهاگونیش یکی رو انتخاب کنی
ماهاگونی رنگ ترکیبی نیست خیلی راحته مثل شرابیه

من خودم موهامو قرمز کردم بعد باز دکلره کردم موهامم حساسه واسه منکه اتفاقی نیفتاد عزیزم ولی خشک شد یه مقداری و سر موهامو رفتم خورد کردم
ولی دکلره بدجور داغون میکنه مورو سعی کن نکنی
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
الناز ببخشید که انقدر سوال میپرسم کانسیلر دبورا شماره 2با این پنکک برنزه خوبه یا یه شماره دیگه بگیرم
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طناز طباطبایی خیلی خوشکله مخصوصا تو چشاش یه معصومیتیه
http://mashhortarinha.com/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B7%D9%86%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86/
2728
سلام الناز جون میشه یه مارک رنک موی که بادوام ونرمی خاصی مو وموهام نریزه و براقیت داشته باشه بهم معرفی کنی ویه مارک مداد چشم مازیکی که خیلی مشکی کنه و مارک مداد چشم مشکی مشکی کنه معرفی کنی .ممنونم که با حوصله جواب هایمان میدهی
ببخشید الناز جون از جوابتون دبورا را خیلی گشتم نمیتونم محصولاتش را پیدا کنم... شما میدونید کجا داره؟؟؟
الناز جون نو کامنتها کانسیلر مایع و شیمر دیدم نوشتین؟ من اصلا نمیدونم چی هستن؟ میشه توضیح بدین کمی؟ من تو محصولات پوست تقریبا خیلی سر در میارم و خریدم ولی آرایشی اطلاعاتم کمه.
محصولاتی که استفاده کردم
گینو
استادرم
لیراک
اگزوویانس
نئواستراتا
بیودرم
ایوروشه
اوریاژ
کیو وی...اطلاعات محصولات پوست خواستی در خدمتم.
2738
الناز جون سلام

میخوام برم سفر و دلم نمییاد از اونجا لوازم ارایش نخرم اما نمیدونم کدوم بهتر . ممنون میشم کمکم کنین

1- کرم پودر عالی برای مهمونیها پالت خوبه بگیرم یا کرم پودرای تک ؟ کدوم مارک از همه بهتره ؟ مک . کرولاین و.....
و همینطور روزانه . قیمت برام مهم نیست البته پوستم چربههه
2- رز چطور ?اونم پالت خوبه ؟ چه مارکی ؟
3-ریمل و برنز کننده
4- از این سایه زیادا که کلی رنگ داره چه مارکی خوبه ؟
5- ماسک موی خوب ؟
6- ضد چرو ک و ....

و هرچیزی که حیفه تو سفر نخرم و شما میدونی

بازم ممنونم
الناز جون نگفتی سایه ورژ گونه برای آرایش برنز چی بگیرم
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
shokoufeh joon
1392/11/22 6:59 ب.ظ

سلام الناز جان میشه چندتا مدل مو دخترونه واسم بذاری؟
shokoufeh joon
1392/11/22 7:19 ب.ظ

الناز جون نظرت در مورد کرم پودر خشک نوبا چیه؟
حالت کامپکت داره این کرم پودر برا پوستای چرب خوبه

آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
تینا
1392/11/22 7:48 ب.ظ

سلام الناز جان دبورا محصولاتش هر جائی رفتم نداره.میدونید کجا داره ممنون.خیلی لطف کردی

کدوم شهری عزیزم؟
sharlin
1392/11/22 7:54 ب.ظ

الناز جان رژگونه وسایه چی بگیرم ومیشه اون رژی که خودت میدونی قشنگه شمارشو بهم بگی ممنونم ازت

سایه سعی کن براق باشه
رژگونه هم اون شیمر آرتدکور رو بخر که مثل رژگونست هم برا پشت چشم استفاده میشه هم برای گونه
2706